Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках благоустрій міста – мета добрих господарівКожна людина повинна пам’ятати про поняття відповідальності перед суспільством, своїм місто та в решті-решт перед самим собою. Але на жаль не кожен з нас до кінця усвідомлює це. В результаті ми стикаємось з різного роду нестандартними ситуаціями і досить часто обираємо помилкові судження та рішення або просто робимо неправильні кроки. Мова йде про зони облаштування території, і це стосується не тільки мешканців багатоповерхівок чи приватного сектору, а й юридичних осіб, директорів підприємств, установ, громадських організацій, приватних підприємців, тощо. Ця тема не виникла просто так на рівному місці. Досить часто в соціальних мережах спостерігається багато висловлювань на кшталт: «У нас під багатоповерховим будинком лежить купа сміття, чому не прибирають?», «У мене під двором лежить сміття та непокошена трава, приберіться!», «У мене під магазином валяються пляшки, недопалки та різне сміття, комунальники хватайте мітли та прибирайте!», « На зупинці громадського автотранспорту брудно, комунальники приберіться!!!» та багато подібних. Виникає безліч непорозумінь, громадський негатив і, як наслідок, звинувачення в адресу комунального підприємства. Одні прибирають біля своїх територій, інші забуваються або просто не хочуть.

В якості гарного прикладу, можна привести власників та працівників ресторану "Zurich". «Вони не чекають поки до них прийдуть і зроблять зауваження, замість того дружньо вийшли та провели суботник. Тепер тут чисто, доглянуто та красиво! Оце я розумію повага до своїх клієнтів, жителів міста та самих себе! Лише разом ми зможемо навести лад у рідних Олешках», -  написав на своїй сторінці у ФБ Дмитро Воронов.

Увага! Власники громадських закладів! За дорученням Олешківського міського голови Дмитра Воронова інспектори із благоустрою виконавчого комітету проводять роботу із підприємцями міста, щодо благоустрою біля їх закладів. Тож слідкуйте та своєчасно прибирайте, організовуйте та наводьте лад біля своїх закладів.Читайте також:
19.06.19 В Олешках в місцях відпочинку населення встановлять туалетні кабінки

18.06.19 День молоді в Олешках святкуватимуть спортивно, активно, весело та з кінопоказом просто неба

18.06.19 Допомога хворим на туберкульоз

14.06.19 В Олешках святкують День медичного працівника

14.06.19 Спеціалісти виконавчого комітету Олешківської міської ради завітали з концертною програмою в

13.06.19 Повідомлення про скликання 48-ої чергової сесії Олешківської міської ради VII скликання

12.06.19 Бережіть майно громади м. Олешки

12.06.19 Чергове засідання Молодіжної ради м. Олешки

11.06.19 До уваги громадян - власників та землекористувачів земельних ділянок: сплачуємо земельний

10.06.19 Проводяться роботи з ліквідації наслідків негоди та забезпечення сталої роботи мереж вуличного