Гімназісти з «Sunrise» та Олешківська міська рада – ефективний тандем

Не пройшло й місяця з дня, коли команда «Sunrise» Олешківської гімназії сіла за стіл переговорів з Дмитром Вороновим щодо відродження «Казкового містечка» на Житлоселищі, а ми вже можемо спостерігати їх тісну та плідну співпрацю. За ці три тижні до втілення спільної ідеї у життя приєднались міський голова, депутати Олешківської міської ради, комунальні служби, учні гімназії та їх батьки.  Так, гімназісти планують виготовити яскраві  поробки із втор сировини та парканчики з мультяшними героями. Вони звернулись до Дмитра Воронова щодо допомоги у придбанні фарби, брусків та рейок, для того, щоб закінчити розпочату роботу, і сьогодні отримали всі необхідні для цього матеріали.

Міський голова на сторінці у мережі Фейсбук запросив всіх до спільної акції: «Вже наступної суботи, всіх запрошую на публічну акцію - будемо прибрати територію, встановлювати столи та лавки для батьків, різнокольорову огорожу і креативні фігурки із вторинної сировини, які готують учні Олешківської гімназії.» А це значить, що у дітей з’явиться чудове місце для повноцінного активного дозвілля.

Гімназісти з «Sunrise» та Олешківська міська рада – ефективний тандем