Останні кроки перед грандіозним перетвореннямДіти – наше майбутнє. І ми, дорослі, повинні робити все від нас можливе, щоб у них було справжнє дитинство та створювати належні умови для їх всебічного повноцінного  розвитку. Яскравий цікавий дитячий майданчик – дуже гарний привід для сучасної дитини для того, щоб  відкласти гаджети та піти на вулицю поспілкуватись з однолітками, подихати свіжим повітрям та провести активно та весело своє дозвілля.

Вже у суботу, 13 квітня о 10:00, всі охочі зможуть приєднатись до останнього кроку у відродженні «Казкового містечка» для найменших олешківців.

А до цього часу на тій території тривають останні приготування. Ось як відкоментував це міський голова Дмитро Воронов на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук: «Підірвали руїни старого басейну у "Казковому Містечку", бо вони несли загрозу малечі, але підняти без крану їх неможливо. Зробити це мене просили батьки дітей. Дякую місцевому підприємцю Ігорю Децику за технічну допомогу в добрих справах. Завтра сюди заїде кран і вивевезе залишки руїн. Далі буде!»Читайте також:
21.10.19 Робочий візит голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва в Олешки

21.10.19 Робочий візит голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва в Олешки

18.10.19 Відбулась VIII звітно-виборча конференція ради ветеранів м.Олешки

18.10.19 В Олешках працювали постійні депутатські комісії

18.10.19 Чергова зустріч Олешківського міського голови з жителями селища Пойма

16.10.19 Розпочинається опалювальний сезон в дитячих садочках міста Олешки

15.10.19 Олешківці відзначили 14 жовтня

15.10.19 Народознавчі посиденьки в Олешках

15.10.19 Олешківці відзначили День захисника України, День українського козацтва та Покрову Пресвятої

15.10.19 «Українське козацтво: відгомін віків» в Олешківській міській бібліотеці №2