Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ
ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Казкові реалії в ОлешкахНарешті. Здійснилося. Малюки матимуть змогу гарно та цікаво відпочивати на впорядкованій території.

Цього моменту  вже давно чекали жителі (особливо мами з дітьми)  Житлоселища. Колись у далекі 90-і між будинками №7та 6 було збудовано чудовий дитячий майданчик «Казкове містечко»: з гойдалками, пісочницями, місцем дозвілля і, навіть, літнім басейном. Час ішов, руйнував побудоване. Ще й місцеві додали: не берегли, не шанували. Все перетворилося у руїни. І ще б довго так все і було, якщо б не ініціатива міських депутатів та міського голови.  Саме з подачі небайдужих депутатів Єрмакова Д., Новохижного М., Лавриненко В., Лукянченко Р., Сироти В. та міського голови Воронова Дмитра вирішено було  виготовити за власний кошт нові лавки, облаштувати територію та посадити дерева, встановити казкових героїв.  

Чудову ідею активно підтримали учні Олешківської гімназії разом з педагогом Пішко Л., які вирішили додати дитячого колориту – створили з підручного матеріалу поробки  та веселий паркан. А  учні ЗОШ №3 (директор Івашкова А.) з задоволенням поділилися зеленим матеріалом – деревами та квітами. І от 13 квітня небайдужі олешківці  вийшли на суботник. Депутати,  учні шкіл, міський голова та активісти вичистили територію від порослі, встановили та пофарбували лавки, парканчик  і казкових героїв, посадили клумби.

"Ми дали нове життя цій території, старому басейну. Тепер тут буде чисто та охайно, буде буяти  різнокольорова клумба.  Олешківські гімназисти  зробили чудову  огорожу та прикраси для "Казкового Містечка". Дякую підприємцю  Ігорю Децику  за технічну допомогу : прибрано старі бетонні конструкції, які несли загрозу  здоров’ю малечі. Дякую депутатам, які відремонтували гойдалки. Дякую всім, хто не говорив і не писав у соцмережах,  а  у вихідний  прийшов  на  суботник. Казкове містечко відродилося. Та чи надовго?"- поділився думками міський очільник Воронов Дмитро. Читайте також:
17.04.19 Облаштування "Казкового Містечка"

16.04.19 Відбулась зустріч голів ОСББ м. Олешки

16.04.19 Якісне оснащення дошкільних навчальних закладів в м. Олешки

16.04.19 Казкові реалії в Олешках

12.04.19 Стартує міський конкурс плакатів, біг-бордів, відеороликів «Збережемо культурну спадщину

12.04.19 Активні жителі Олешок обговорили важливі питання з місцевою владою

11.04.19 Олешківські гімназисти створюють казку для дітей

09.04.19 Останні кроки перед грандіозним перетворенням

09.04.19 Благоустрій – справа честі та сумління

08.04.19 Запрошуємо на суботник та облаштування території "Казкове містечко"