Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Казкові реалії в ОлешкахНарешті. Здійснилося. Малюки матимуть змогу гарно та цікаво відпочивати на впорядкованій території.

Цього моменту  вже давно чекали жителі (особливо мами з дітьми)  Житлоселища. Колись у далекі 90-і між будинками №7та 6 було збудовано чудовий дитячий майданчик «Казкове містечко»: з гойдалками, пісочницями, місцем дозвілля і, навіть, літнім басейном. Час ішов, руйнував побудоване. Ще й місцеві додали: не берегли, не шанували. Все перетворилося у руїни. І ще б довго так все і було, якщо б не ініціатива міських депутатів та міського голови.  Саме з подачі небайдужих депутатів Єрмакова Д., Новохижного М., Лавриненко В., Лукянченко Р., Сироти В. та міського голови Воронова Дмитра вирішено було  виготовити за власний кошт нові лавки, облаштувати територію та посадити дерева, встановити казкових героїв.  

Чудову ідею активно підтримали учні Олешківської гімназії разом з педагогом Пішко Л., які вирішили додати дитячого колориту – створили з підручного матеріалу поробки  та веселий паркан. А  учні ЗОШ №3 (директор Івашкова А.) з задоволенням поділилися зеленим матеріалом – деревами та квітами. І от 13 квітня небайдужі олешківці  вийшли на суботник. Депутати,  учні шкіл, міський голова та активісти вичистили територію від порослі, встановили та пофарбували лавки, парканчик  і казкових героїв, посадили клумби.

"Ми дали нове життя цій території, старому басейну. Тепер тут буде чисто та охайно, буде буяти  різнокольорова клумба.  Олешківські гімназисти  зробили чудову  огорожу та прикраси для "Казкового Містечка". Дякую підприємцю  Ігорю Децику  за технічну допомогу : прибрано старі бетонні конструкції, які несли загрозу  здоров’ю малечі. Дякую депутатам, які відремонтували гойдалки. Дякую всім, хто не говорив і не писав у соцмережах,  а  у вихідний  прийшов  на  суботник. Казкове містечко відродилося. Та чи надовго?"- поділився думками міський очільник Воронов Дмитро. Читайте також:
19.06.19 В Олешках в місцях відпочинку населення встановлять туалетні кабінки

18.06.19 День молоді в Олешках святкуватимуть спортивно, активно, весело та з кінопоказом просто неба

18.06.19 Допомога хворим на туберкульоз

14.06.19 В Олешках святкують День медичного працівника

14.06.19 Спеціалісти виконавчого комітету Олешківської міської ради завітали з концертною програмою в

13.06.19 Повідомлення про скликання 48-ої чергової сесії Олешківської міської ради VII скликання

12.06.19 Бережіть майно громади м. Олешки

12.06.19 Чергове засідання Молодіжної ради м. Олешки

11.06.19 До уваги громадян - власників та землекористувачів земельних ділянок: сплачуємо земельний

10.06.19 Проводяться роботи з ліквідації наслідків негоди та забезпечення сталої роботи мереж вуличного