Встановлення лавок по вулиці Софіївська

До виконавчого комітету Олешківської міської ради тривалий час звертаються мешканці міста похилого віку щодо необхідності встановлення лавок по вулиці Софіївська.

Міським головою Дмитром Вороновим було ініційовано розгляд даного питання на сесії міської ради та підтримано депутатським корпусом передбачення коштів на здійснення даного заходу. Так на виконання міської територіальної програми "Благоустрій м. Олешки" 2019р. виконавчим комітетом Олешківської міської ради було замовлено встановлення лавок з облаштуванням прилеглої території тротуарною плиткою по вул. Софіївська з метою забезпечення комфортних умов для пішоходів міста.

Станом на сьогодні підрядною організацією роботи вже розпочато й планується завершити протягом тижня. Питання забезпечення безпеки та комфорту для мешканців та гостей міста є пріоритетним питанням для міської влади м. Олешки та перебуває на особистому контролі міського голови Дмитра Воронова.

Встановлення лавок по вулиці Софіївська