Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Олешки – унікальне містоОлешки – унікальне місто. Воно нескінченно багате на непересічні історичні події, а також на відомих у всьому світі постатей.

Так, наприклад, в Олешках трамвая немає і ніколи не було. Проте саме тут, на місцевому кладовищі, похований Федір Піроцький - розробник першого проекту трамвая, який рухала електрична енергія.

Нажаль після смерті великого винахідника ніяких пам’ятних речей в нашому місті не залишилось. Є лише його могила. Наш громадянський обов’язок підтримувати її в належному стані.  Пройшло зовсім небагато часу з моменту її реставрації. Тепер на черзі відновлення могил відомого своєю благодійністю видатного повітового земського діяча Миколи Матвійовича Панкєєва та його дружини Віри Іванівни Панкєєвої.

Саме про це на своїй сторінці у фейсбуці написав міський голова Дмитро Воронов: «Ми відновили могилу Піроцького, великого винахідника трамваю. Наступний мій крок, відновлення могил Панкєєвих, людей, які дуже багато зробили для розвитку нашого міста. Вже дав доручення відповідним фахівцям та підрядним організаціям, аби підготували пропозиції та розрахунки. Хочу винести це питання на наступну сесію міської ради і сподіваюсь на підтримку депутатів. Адже ми повинні пам'ятати і поважати історію рідних Олешок. Те що, зараз бачимо на фото... Так не повинно бути!»Читайте також:
23.07.19 В Олешки завітала делегація Представників Європейського Союзу

23.07.19 В Олешках тривають роботи з благоустрою у сквері Піроцького

22.07.19 Нова зупинка в Олешках

19.07.19 «У Наталі» в Олешках пройшов вуличний танцювальний вечір «Романтика душі»

18.07.19 У ДНЗ ясла-садку №7 розпочато ремонтні роботи в приміщенні санвузла

18.07.19 В Олешках пройдуть заходи від Представництва Європейського Союзу

16.07.19 Учні спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів прикрашають рідне місто

15.07.19 12 серпня в Олешках розпочнеться перший відкритий Фітнес Марафон!

15.07.19 Оголошується початок збору інформації про видатних олешківців

15.07.19 В Олешках в парку біля АТБ відбувся фестиваль вуличної музики