Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках провели фінал кубку з футболуУ Олешках, з нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, відбулося ряд урочистих та святкових заходів. 

9 травня на міському стадіоні «Старт» відбувся  фінал кубку Олешківського району з футболу "Динамо" (м. Олешки) "Меліоратор" (смт. Брилівка). Як відзначають самі футболісти та голова районної федерації футболу Майков В.М., однією з головних складових цієї гри стала особлива атмосфера, що панувала на стадіоні «Старт» та надзвичайно активна підтримка вболівальників, які прибули на поєдинок  з міста та населених пунктів району. Не зважаючи на похмуру погоду, футболісти дивували своїм професіоналізмом та жагою до перемоги. Тож коли після закінчення основного часу рахунок був 2:2 на трибунах вирували  пристрасті серед вболівальників. Олешківці «боліли» за своїх, але відзначали і гарну гру суперників – брилівчан.  Ще хвильованішим став момент додаткового часу (по 15 хв.), який також не визначив переможців. І тільки  після пенальті  рахунок остаточно визначив переможцем команду «Меліоратор» - 4:2. Слід відзначити , що серед глядачів  були і ветерани, які з цікавістю  спостерігали за грою  футболістів . «Це така спадкоємність поколінь. Вважаємо, що це дуже символічно, що гра відбулася  саме 9 травня, в  День Перемоги над нацизмом», - прокоментувала  спортивну подію заступник міського голови Петриченко О.М.

Переможці, команда «Меліоратор»,  отримала Кубок  від міського голови Воронова Д.М. та подарунок – спортивну форму для команди. Це була жорстка гра,  в якій кожна команда показала гарну підготовку та бойовий дух.

«Якась "валідольна" та дуже нервова гра вийшла, але так і повинно бути у фіналі, адже зустрілись найкращі. Нажаль, хлопці з ФК "Динамо" програли. Як там кажуть, поле квадратне, а м'ячик круглий, тож у футболі все буває. Щиро вітаю чемпіонів району VS "Меліоратор" із заслуженною перемогою! Ви найкращі! А ще, не можу не радіти з того, що футбол в Олешках вийшов на такий рівень - красень стадіон, жорсткі матчі, палка підтримка вболівальників з обох боків. Це нова сучасна якість спортивного життя в нашому місті та районі і далі буде ще цікавіше!» - прокоментував на своїй сторінці в фейсбук  міський голова Д. Воронов.Читайте також:
16.07.19 Учні спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів прикрашають рідне місто

15.07.19 12 серпня в Олешках розпочнеться перший відкритий Фітнес Марафон!

15.07.19 Оголошується початок збору інформації про видатних олешківців

15.07.19 В Олешках в парку біля АТБ відбувся фестиваль вуличної музики

15.07.19 Інформація діяльності Олешківського бюро правової допомоги Херсонського місцевого центру з

15.07.19 Щодо дотації за молодняк великої рогатої худоби

12.07.19 Відбулась зустріч з головами вуличних комітетів щодо сплати земельного податку

11.07.19 Інформаційні заходи від Представництва ЄС в Олешках

11.07.19 В Олешках відбувся семінар з написання грантових проектів

10.07.19 Здійснено рейд по місцях незаконної торгівлі в Олешках