Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках відбувся урочистий мітинги, з нагоди Дня Пам’яті та Примирення та відзначення 74-ї річниці перемоги над нацизмом в УкраїніПам'ять... Вона не має початку і не має кінця. Тіла солдат, полеглих у землю, давно стали землею і завдяки одному серцю, яке перестало битися тоді, сьогодні на нашій землі б'ються тисячі сердець!

В Парку Слави з нагоди Дня Пам’яті та Примирення та відзначення 74-ї річниці перемоги над нацизмом в Україні 9 травня 2019 року у місті відбувся традиційний урочистий мітинг.

Незважаючи на попередження про невтішний прогноз погоди, близько 9 ранку в парку Слави почали збиратися місцеві мешканці та гості нашого міста, щоб віддати шану тим, хто виборов для нас таку жадану Перемогу. Через годину жителі Олешок різних поколінь поступово заповнили всю територію, де о 10 розпочався урочистий мітинг.

Зі святом усіх присутніх привітали керівники районну та міста. Звертаючись до містян, вони закликали пам’ятати подвиг героїв-ветеранів, що ціною власного життя та здоров’я захищали свій народ у Другій Світовій війні. 

Пам’ять загиблих у найкривавішій війні людства вшанували хвилиною мовчанням та покладанням квітів олешківці йшли до меморіалу та Вічного Вогню, віддати свою шану загиблим, зробити фото з живими легендами Жаданом Сергієм Олександровичем та Харькавим Іваном Петровичем.

Мітинг був насичений тематичними піснями, а приємною несподіванкою для всіх присутніх став виступ вихованців дитячих садочків та молодшої школи, з привітаннями та зі словами вдячності, які не залишили байдужим жодного присутнього. 

А заради миру учні місцевих шкіл випустили в небо жовто-блакитні кульки та білих голубів, як символ пам'яті та примирення.

Під час мітингу біля братських могил відбувалася фотовиставка «Вони подарували нам мир», на якій зібрані світлини тих олешківців, які наближали Свято Перемоги .
Пам’ять про подвиг наших героїв  навіки у наших серцях!Читайте також:
29.05.20 Повідомлення про скликання 61-ої чергової сесії Олешківської міської ради

28.05.20 СИТУАЦІЯ ПО ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІЗ COVID-19 СТАНОМ НА 28 ТРАВНЯ

28.05.20 Онлайн-флешмоб від Олешківської міської бібліотеки №2

27.05.20 СИТУАЦІЯ ПО ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІЗ COVID-19 СТАНОМ НА 27 ТРАВНЯ

27.05.20 У дошкільних закладах освіти відбулось виїзне засідання

27.05.20 Анонс заходів до Дня захисту дітей

27.05.20 Олешківські вандали активізувались

26.05.20 СИТУАЦІЯ ПО ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІЗ COVID-19 СТАНОМ НА 26 ТРАВНЯ

26.05.20 Олешківці об`єднуються задля чистого майбутнього

25.05.20 СИТУАЦІЯ ПО ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІЗ COVID-19 СТАНОМ НА 25 ТРАВНЯ