Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Олешківці відсвяткували День Вишиванки!В чудовий сонячний день, 16 травня, олешківці відзначили Всесвітній день вишиванки.
Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця.
За доброю традицією, представники органів влади, посадовці та депутати Олешківської міської ради, районної ради, працівники комунальних закладів, вихователі та вихованці дитячих садочків, вчителі та учні місцевих шкіл, жителі та гості міста в піднесеному настрої з посмішками на устах вдягнули в цей день вишиванки. В такий день, особливо загострюється почуття патріотичності в серці кожного українця. Тож олешківці з радістю прийшли на роботу та на навчання у вишиванках, таким чином демонструючи любов до своєї Батьківщини та повагу до традицій українського народу, це  показує що, українці нескорені і незламні, сильні духом і тілом, знають свою історію і шанують традиції. 

Малеча дошкільних навчальних закладів міста  з особливою шаною одягали українські вишиванки.  У  цей  день дошкільнята ознайомилися з історією вишиванки та різними техніками вишивання, водили хороводи, грали народні ігри, співали. На територіях  ДНЗ було проведено «парад  вишиванок», який  закінчився флешмобом під музичний супровід.

Олешківці відсвяткували День Вишиванки!

Піднесений  настрій  у  дітей  і  дорослих,  що  панував  під  час  цих  дійств засвідчив, що вони відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.


Хочеться сподіватися, що це свято залишає про себе теплу згадку у серцях кожного олешківця та додадає віри у краще майбутнє для нашого підростаючого покоління.
Зі святом шановні земляки! Носіть з гордістю свою вишиванку, на щастя і на долю, як символ, як витвір мистецтва, як наш національний оберіг.Читайте також:
23.07.19 В Олешки завітала делегація Представників Європейського Союзу

23.07.19 В Олешках тривають роботи з благоустрою у сквері Піроцького

22.07.19 Нова зупинка в Олешках

19.07.19 «У Наталі» в Олешках пройшов вуличний танцювальний вечір «Романтика душі»

18.07.19 У ДНЗ ясла-садку №7 розпочато ремонтні роботи в приміщенні санвузла

18.07.19 В Олешках пройдуть заходи від Представництва Європейського Союзу

16.07.19 Учні спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів прикрашають рідне місто

15.07.19 12 серпня в Олешках розпочнеться перший відкритий Фітнес Марафон!

15.07.19 Оголошується початок збору інформації про видатних олешківців

15.07.19 В Олешках в парку біля АТБ відбувся фестиваль вуличної музики