Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Еко-день в ОлешкахВ Олешках все більше жителів беруть участь у різноманітних екологічних акціях, витрачають свої зусилля на вирішення той чи іншої проблеми. Це створює ефект підняття самосвідомості: наступного разу ти таки викинеш недопалок в урну, а не на тротуар. Але головна ідея еко-акцій – не в тому, щоб постійно прибирати парки і сквери, а в тому, щоб люди стали менше смітити.

Так, нещодавно в Олешках провели Еко-день, який супроводжувався прибирання набережної і прибережної території. Ініціатором цієї еко-акції виступили працівники Dunapack Ukraina. До них приєдналися школярі, вчителі, небайдужі олешківці та навіть гості міста. Всі учасники сповнені ентузіазмом і гарним настроєм взялися до роботи. А запрошені аніматори в цей час розважали малюків. Для всіх охочих навчитися сортувати сміття, координатор Let's do it, Ukraine в Херсоні Юлія Тищенко провела пізнавальний майстер-клас "Я знаю про сортування все!", а також тематичний квест, для школярів, під час якого за правильні відповіді діти отримували призи.

В цьому заході також взяв участь член Молодіжної ради м.Олешки Андрій Онищенко, який окрім того, що очищував територію разом зі всіма, розповсюдив листівки «Ні! Поліетиленовому пакету», з інформацією, де пропонується замінити звичайні поліетиленові пакети, на еко-сумки. Розповідав учасникам про шкідливість поліетилену та про користь відмови від нього, і про те що допомогти зробити наше місто охайним, а природу чистішою – можливо!

Усе просто: якщо ви хочете щось зробити і знаєте, як, то шукаєте інструменти, щоб це було найбільш ефективно. Якщо ви звертаєтеся до людей і не отримуєте потрібного відгуку, робите самі. Дуже приємно, що серед олешківців є багато зацікавлених людей, які хочуть щось зробити для міста та в цілому в Україні, які просто беруть і роблять.Читайте також:
19.08.19 В Олешках триває фітнес марафон

16.08.19 Літературний тур «Книгомандри Херсонщиною» завітав до Олешківської міської бібліотеки №3 ім.

15.08.19 В Олешківських ДНЗ здійснено заходи щодо утримання в належному стані засобів протипожежної

15.08.19 Біля озера в Олешках з’явиться нова зона відпочинку

15.08.19 Олешківській ОТГ бути

15.08.19 В Олешках відбулось друге тренування в рамках першого відкритого фітнес-марафону

13.08.19 В Олешках стартував перший відкритий Фітнес Марафон!

13.08.19 Фітнес-марафон в Олешках

12.08.19 День Нептуна в Олешках

12.08.19 Запальна вечірка у Нептуна