Бережіть майно громади м. Олешки

Олешківці! На превеликий жаль, зі сталою періодичністю наше місто потерпає від вандалізму. Прикро це констатувати, але очевидним є те, що деякі люди навмисно псують місце загального користування та роблять його брудним і небезпечним. Вже не вперше, звертаємося до Вас з проханням бережно ставитись до комунального майна, не смітити та не псувати мережу освітлення, давайте дбати про наше місто разом!

За дорученням міського голови Дмитра Воронова на набережній міста розпочато заміна ліхтарів, замість вкрадених та зламаних недоброзичливими громадянами, на нові. «На наступний рік плануємо суттєво оновити тут дитячий і спортивний майданчик, а найближчими днями почнемо роботи щодо реконструкції парка ім. Піроцького (там де раніше був Цюрупа)», -додав міський голова.

Бережіть майно громади м. Олешки