Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Спеціалісти виконавчого комітету Олешківської міської ради завітали з концертною програмою в Олешківський дитячий будинок інвалідівХтось з великих сказав, що коли у календарі нічого немає, а душа бажає свята, то потрібно придумати маленьке свято та відзначити його. Проте Олешківська міська рада переконана: коли справа стосується особливих дітей, привід для того, щоб подарувати їм радість, шукати зовсім не потрібно.

Саме тому 13 червня  спеціалісти виконавчого комітету Олешківської міської ради завітали з концертною програмою в Олешківський дитячий будинок інвалідів. Приємно, що в нашому місті дуже багато активних небайдужих людей, які із задоволенням роблять безкорисні добрі справи та долучились до цієї «акції добра». Саме завдяки їм концертна програма була насичена та різноманітна. Вихованці дитячого будинку мали змогу познайомитись з різними стилями танцю завдяки яскравим номерам студій фітнесу і танцю «Global dance»  та «Fortuna», а також заспівати всім відомих улюблених пісень разом з дитячою вокальною студією «Мелодія» , кавер-гуртом «Мамині квіточки» та арт-гуртом «102 FM». Звичайно,  діти отримали смаколики від Олешківської міської ради.                    

Дуже тішить, що була досягнута головна мета  цієї поїздки – всі без виключення, хто був присутній на заході: і дорослі, і малі, і вихованці будинку інтернату, і артисти отримали незабутні враження та безліч позитивних емоцій. Наприкінці свята діти звернулись до учасників концерту зі словами вдячності та висловили сподівання на наступну зустріч.

Давайте не будемо боятись робити добрі справи та дарувати тепло тим, хто його так потребує!Читайте також:
19.08.19 В Олешках триває фітнес марафон

16.08.19 Літературний тур «Книгомандри Херсонщиною» завітав до Олешківської міської бібліотеки №3 ім.

15.08.19 В Олешківських ДНЗ здійснено заходи щодо утримання в належному стані засобів протипожежної

15.08.19 Біля озера в Олешках з’явиться нова зона відпочинку

15.08.19 Олешківській ОТГ бути

15.08.19 В Олешках відбулось друге тренування в рамках першого відкритого фітнес-марафону

13.08.19 В Олешках стартував перший відкритий Фітнес Марафон!

13.08.19 Фітнес-марафон в Олешках

12.08.19 День Нептуна в Олешках

12.08.19 Запальна вечірка у Нептуна