Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках святкують День медичного працівникаВ Олешках святкують День медичного працівника


«Шановні лікарі, медсестри, молодший обслуговуючий персонал та ветерани медичної служби! Від імені всієї Олешківської громади, міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто, щиро вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника!
Здоров`я - це не лише скарб та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому ми, органи місцевого самоврядування в Олешках, вважаємо, що одне з головних завдань для нас - підвищення статусу медичного працівника, внесення якісних змін у сферу охорони здоров’я, забезпечення ефективного реформування медичної галузі, обслуговування кожного пацієнта, умов праці лікарів та медичного персоналу. Переконаний, що спільними зусиллями ми зуміємо піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень і вже це робимо, адже є багато прикладів плідної співпраці.
Низький уклін кожному і всенародна повага, шановні наші лікарі, медичні сестри і санітарки, за Вашу самовіддану працю, за врятовані життя, здоров'я жителів міста, віру, надію, турботу і чуйність, яку ви даруєте людям.
Бажаю міцного здоров’я, щастя, миру, добробуту, професійних успіхів та великої поваги від пацієнтів! Нехай ваше милосердя до інших, завжди повернуться до Вас із сторицею»! – привітав міський голова Дмитро Воронов.Читайте також:
19.08.19 В Олешках триває фітнес марафон

16.08.19 Літературний тур «Книгомандри Херсонщиною» завітав до Олешківської міської бібліотеки №3 ім.

15.08.19 В Олешківських ДНЗ здійснено заходи щодо утримання в належному стані засобів протипожежної

15.08.19 Біля озера в Олешках з’явиться нова зона відпочинку

15.08.19 Олешківській ОТГ бути

15.08.19 В Олешках відбулось друге тренування в рамках першого відкритого фітнес-марафону

13.08.19 В Олешках стартував перший відкритий Фітнес Марафон!

13.08.19 Фітнес-марафон в Олешках

12.08.19 День Нептуна в Олешках

12.08.19 Запальна вечірка у Нептуна