В Олешках святкують День медичного працівникаВ Олешках святкують День медичного працівника


«Шановні лікарі, медсестри, молодший обслуговуючий персонал та ветерани медичної служби! Від імені всієї Олешківської громади, міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто, щиро вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника!
Здоров`я - це не лише скарб та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому ми, органи місцевого самоврядування в Олешках, вважаємо, що одне з головних завдань для нас - підвищення статусу медичного працівника, внесення якісних змін у сферу охорони здоров’я, забезпечення ефективного реформування медичної галузі, обслуговування кожного пацієнта, умов праці лікарів та медичного персоналу. Переконаний, що спільними зусиллями ми зуміємо піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень і вже це робимо, адже є багато прикладів плідної співпраці.
Низький уклін кожному і всенародна повага, шановні наші лікарі, медичні сестри і санітарки, за Вашу самовіддану працю, за врятовані життя, здоров'я жителів міста, віру, надію, турботу і чуйність, яку ви даруєте людям.
Бажаю міцного здоров’я, щастя, миру, добробуту, професійних успіхів та великої поваги від пацієнтів! Нехай ваше милосердя до інших, завжди повернуться до Вас із сторицею»! – привітав міський голова Дмитро Воронов.Читайте також:
24.06.19 Відбулися планові засідання постійних комісій Олешківської міської ради

24.06.19 Олешківці розвіюють стереотипи.

21.06.19 В міській бібліотеці № 3 вшанували пямять загиблих життя яких обірвала Друга світова війна

20.06.19 У парку, біля АТБ, відбулася квест-гра для дітей пришкільного табору

20.06.19 Подарунки для станції юних техніків

19.06.19 В Олешках в місцях відпочинку населення встановлять туалетні кабінки

18.06.19 День молоді в Олешках святкуватимуть спортивно, активно, весело та з кінопоказом просто неба

18.06.19 Допомога хворим на туберкульоз

14.06.19 В Олешках святкують День медичного працівника

14.06.19 Спеціалісти виконавчого комітету Олешківської міської ради завітали з концертною програмою в