Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Урочистий мітинг з нагоди Дня Конституції України відбувся в місті ОлешкиЄ дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбуття. До їх числа, без сумніву, належить і День прийняття Конституції України.
Сьогодні, 27 червня 2019 року, в м.Олешки біля пам’ятника Т.Г.Шевченко відбувся урочистий мітинг, присвячений цьому великому Дню.
У заході взяли участь Олешківський міський голова Дмитро Воронов, секретар міської ради Віктор Сирота, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керівники структурних підрозділів, громадськість. З вітальним словом до присутніх мешканців та гостей міста звернувся очільник міста Дмитро Воронов:
«День Конституції України це єдине свято, яке визначає долю і життя людей. Дуже важливо, щоб ми насправді усвідомили, що Конституція де записані наші з вами права і обов’язки має визначати не лише відношення держави до людини, а й відношення людини до держави, бо також і у нас, як у пересічних громадян, є відповідальність.
Бажаю всім добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим військовим, які сьогодні захищають нашу рідну землю!»
З великою шаною та любов’ю учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника великому українському кобзареві Тарасу Григоровичу Шевченку. Після закінчення урочистої частини всіх присутніх мешканців, та гостей міста запросили на святковий концерт, який відбувся в залі районного Будинку культури.Читайте також:
19.09.19 Відбулася 50-та чергова сесія Олешківської міської ради

18.09.19 В Олешках продовжуються заходи з благоустрою.

17.09.19 В Олешках привітали співробітників МНС

16.09.19 Дошкільнята – за здоровий спосіб життя!

13.09.19 ВІДБУЛИСЯ ПЛАНОВІ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ОЛЕШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

12.09.19 Шановні працівники лісу!

12.09.19 Допомога хворим на туберкульоз в Олешках.

11.09.19 Слова вдячності за участь у святкуванні дня міста

11.09.19 Нарада щодо створення Олешківської об’єднаної територіальної громади

10.09.19 Як Олешки день міста святкували. Частина V.