Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Напередодні Дня Молоді, вперше в Олешках, всі охочі мали змогу подивитись кінокомедію на відкритому повітрі29 червня, напередодні Дня Молоді, вперше в Олешках, всі охочі мали змогу подивитись кінокомедію на відкритому повітрі, на сучасному і оновленому стадіоні "Старт".

Організатори цього заходу ГО "Моє місто Олешки" запросили студію фітнесу і танцю "Global dance", які привітали всіх присутніх зі святом та подарували глядачам запальну Зумбу. Перед початком показу талановита молодь отримала сертифікати на стипендію від міського голови "Гордість Міста", переможці квест-екскурсії "Вулицями міста", учні Олешківської гімназії та спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№4 отримали подарунки від Дмитра Воронова.

«Радію, що депутати тоді підтримали мою ініціативу і ми вже декілька років ось так заохочуємо і мотивуємо активну молодь в Олешках до нових перемог та результатів. Душа радіє, коли рідне місто змінюється і розбудовується, а талановита молодь має можливість для всебічного розвитку. Я і депутати міської ради робимо все від нас залежне, аби Олешки з кожним днем ставали більш сучасними, більш красивими і більш зручними для життя. Дякую талановитій молоді, яка прославляє рідне місто своїми досягненнями - Ви просто суперові! Ми завжди поряд і завжди будемо допомогати вам на цьому шляху!»,- прокоментував подію Олешківський міський голова Дмитро Воронов.
Читайте також:
11.10.19 Зустріч до Дня захисника України в Олешківській бібліотеці №3

11.10.19 В Олешківському ДНЗ№2 "Світлячок" відбулося свято до Дня захисника України та Українського

11.10.19 В Олешках стартували заходи до Дня захисника України

10.10.19 В Олешках відбулись громадські слухання щодо створення ОТГ

10.10.19 Повідомлення про скликання 52-ої чергової сесії Олешківської міської ради VII скликання

08.10.19 В ДНЗ № 3 «Сонечко» відбувся День відкритих дверей

08.10.19 Олешківців поважного віку привітали зі святом

07.10.19 Село Ліві Саги відсвяткували день народження

07.10.19 У Херсонській області в лісах та полях розкидають їстівні брикетики з вакциною від сказу для

04.10.19 Шановні педагоги!