Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Напередодні Дня Молоді, вперше в Олешках, всі охочі мали змогу подивитись кінокомедію на відкритому повітрі29 червня, напередодні Дня Молоді, вперше в Олешках, всі охочі мали змогу подивитись кінокомедію на відкритому повітрі, на сучасному і оновленому стадіоні "Старт".

Організатори цього заходу ГО "Моє місто Олешки" запросили студію фітнесу і танцю "Global dance", які привітали всіх присутніх зі святом та подарували глядачам запальну Зумбу. Перед початком показу талановита молодь отримала сертифікати на стипендію від міського голови "Гордість Міста", переможці квест-екскурсії "Вулицями міста", учні Олешківської гімназії та спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№4 отримали подарунки від Дмитра Воронова.

«Радію, що депутати тоді підтримали мою ініціативу і ми вже декілька років ось так заохочуємо і мотивуємо активну молодь в Олешках до нових перемог та результатів. Душа радіє, коли рідне місто змінюється і розбудовується, а талановита молодь має можливість для всебічного розвитку. Я і депутати міської ради робимо все від нас залежне, аби Олешки з кожним днем ставали більш сучасними, більш красивими і більш зручними для життя. Дякую талановитій молоді, яка прославляє рідне місто своїми досягненнями - Ви просто суперові! Ми завжди поряд і завжди будемо допомогати вам на цьому шляху!»,- прокоментував подію Олешківський міський голова Дмитро Воронов.
Читайте також:
15.07.19 12 серпня в Олешках розпочнеться перший відкритий Фітнес Марафон!

15.07.19 Оголошується початок збору інформації про видатних олешківців

15.07.19 В Олешках в парку біля АТБ відбувся фестиваль вуличної музики

15.07.19 Інформація діяльності Олешківського бюро правової допомоги Херсонського місцевого центру з

15.07.19 Щодо дотації за молодняк великої рогатої худоби

12.07.19 Відбулась зустріч з головами вуличних комітетів щодо сплати земельного податку

11.07.19 Інформаційні заходи від Представництва ЄС в Олешках

11.07.19 В Олешках відбувся семінар з написання грантових проектів

10.07.19 Здійснено рейд по місцях незаконної торгівлі в Олешках

09.07.19 Вокальний гурт "Ексклюзив" та солісти Сагівського будинку культури Олешківської міської ради