Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff

Відбулась зустріч міського голови Дмитра Воронова та членів молодіжної ради4 липня відбулась зустріч міського голови Дмитра Воронова та членів молодіжної ради.

Її ініціатором стала активна молодь міста, адже вони щиро хочуть робити добрі справи для того, щоб рідні Олешки ставали кращими, а дозвілля містян змістовнішим та різноманітнішим. Дуже важливо, що Дмитро Миколайович завжди відкритий до конструктивного діалогу, та готовий всіляко сприяти реалізації нових цікавих та корисних проектів. Хлопці та дівчата поділились із очільником міста своїми ідеями короткострокових та довгострокових проектів та всі разом  узгодили план дій на найближчий час.  

«Переконаний, що все буде дуже цікаво і корисно для нашого міста! Добре, що в Олешках є така активна і креативна молодь, а всіх інших (поки пасивних спостерегачів) запрошую активніше долучатися до роботи в молодіжній раді. Давайте разом робити рідне місто кращим, красивішим і сучаснішим!» - саме так прокоментував на своїй сторінці у Фейсбук зустріч Дмитро Воронов.

Немає жодних сумнівів, що всі задуми обов’язково реалізуються, і дуже скоро кожен олешківець матиме змогу вкотре переконатись, що справжня сила в єднанні!

Тож не залишайтесь осторонь! Бути активним завжди в тренді!


Відбулась зустріч міського голови Дмитра Воронова та членів молодіжної радиЧитайте також:
24.02.20 Весняний призив до лав Збройних Сил

24.02.20 В Олешках планують оновити зони відпочинку

24.02.20 До уваги підприємців

21.02.20 Засідання з питання організації сезонних та громадських робіт

21.02.20 До уваги мешканців міста

21.02.20 Весна - час наведення порядку

21.02.20 Національному природному парку Олешківські піски 10 років

20.02.20 Вшанування Героїв Небесної Сотні в Олешках

20.02.20 В Олешках вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20.02.20 Крокуємо до створення Олешківської ОТГ