Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі громади! З метою визначення пріоритетів розвитку Олешківської міської територіальної громади та формування документу стратегічного планування на 2022-2027 роки надаємо анкету для заповнення. Натисніть тут щоб пройти опитування.


В Олешки завітала делегація Представників Європейського Союзу22 липня до Олешок завітала делегація Представництва Європейського Союзу  в Україні та провела цікаві інформаційні заходи, а саме: гру «Evrosession» для молоді та публічну презентацію «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів ЄС». Під час заходу учасники мали змогу покращити інтелектуальні навички, ознайомитись з пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також організатори презентували довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року.

Ось як організатори прокоментували зустріч з олешківцями на своїй сторінці в Фейсбук: «Не кавунами єдиними, а обізнаною в євротематиці молоддю, активною освітянською спільнотою та динамічним сектором неурядових організацій. У цьому ми сьогодні пересвідчилися, провівши низку інформаційних заходів у містах #Херсон та #Олешки

Заходи представництва ЄС в Херсонській області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить про всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. Читайте також:
28.01.22 27 січня в приміщенні селекторної зали Олешківської міської ради пройшло навчання «Написання

27.01.22 Поведінка на льоду

26.01.22 Відбулося засідання виконавчого комітету.

26.01.22 Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді

25.01.22 Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

24.01.22 ЖИТЕЛІ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ "ПАКУНОК МАЛЮКА" АБО ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ

24.01.22 Реформа спростила процес оформлення лікарняних

21.01.22 У 2021 році скарбниця Олешківської громади отримала на 23,6 мільйона гривень податків і

20.01.22 Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення щодо перейменування провулку у

18.01.22 .