Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешки завітала делегація Представників Європейського Союзу22 липня до Олешок завітала делегація Представництва Європейського Союзу  в Україні та провела цікаві інформаційні заходи, а саме: гру «Evrosession» для молоді та публічну презентацію «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів ЄС». Під час заходу учасники мали змогу покращити інтелектуальні навички, ознайомитись з пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також організатори презентували довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року.

Ось як організатори прокоментували зустріч з олешківцями на своїй сторінці в Фейсбук: «Не кавунами єдиними, а обізнаною в євротематиці молоддю, активною освітянською спільнотою та динамічним сектором неурядових організацій. У цьому ми сьогодні пересвідчилися, провівши низку інформаційних заходів у містах #Херсон та #Олешки

Заходи представництва ЄС в Херсонській області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить про всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. Читайте також:
09.07.20 Юрій Гусєв провів відкриту нараду в Олешках

09.07.20 Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області

09.07.20 Повідомлення про скликання 62-ої чергової сесії Олешківської міської ради

09.07.20 Оголошення

07.07.20 В Олешках відбулась інформаційна зустріч з представниками Херсонського регіонального

06.07.20 В Олешках краса знову рятує світ

03.07.20 Олешківська Нацполіція відзначає п’яту річницю

03.07.20 Продовжується боротьба із поширення коронавірусної інфекції

02.07.20 Увага! Попередження!

02.07.20 Розвиток інституту Пробації в Україні