В Олешки завітала делегація Представників Європейського Союзу22 липня до Олешок завітала делегація Представництва Європейського Союзу  в Україні та провела цікаві інформаційні заходи, а саме: гру «Evrosession» для молоді та публічну презентацію «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів ЄС». Під час заходу учасники мали змогу покращити інтелектуальні навички, ознайомитись з пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також організатори презентували довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року.

Ось як організатори прокоментували зустріч з олешківцями на своїй сторінці в Фейсбук: «Не кавунами єдиними, а обізнаною в євротематиці молоддю, активною освітянською спільнотою та динамічним сектором неурядових організацій. У цьому ми сьогодні пересвідчилися, провівши низку інформаційних заходів у містах #Херсон та #Олешки

Заходи представництва ЄС в Херсонській області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить про всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. Читайте також:
21.10.19 Робочий візит голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва в Олешки

21.10.19 Робочий візит голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва в Олешки

18.10.19 Відбулась VIII звітно-виборча конференція ради ветеранів м.Олешки

18.10.19 В Олешках працювали постійні депутатські комісії

18.10.19 Чергова зустріч Олешківського міського голови з жителями селища Пойма

16.10.19 Розпочинається опалювальний сезон в дитячих садочках міста Олешки

15.10.19 Олешківці відзначили 14 жовтня

15.10.19 Народознавчі посиденьки в Олешках

15.10.19 Олешківці відзначили День захисника України, День українського козацтва та Покрову Пресвятої

15.10.19 «Українське козацтво: відгомін віків» в Олешківській міській бібліотеці №2