Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Олешківська Молодіжна рада робить місто яскравішимЧлени Олешківської Молодіжної ради продовжують приємно дивувати своїми креативними ідеями. Цього разу, за тиждень до анонсованого «Дня Нептуна», вони оголосили про акцію «Зробимо місто яскравішим», на яку запросили небайдужих жителів міста приєднатися до реставрації тунелю, що знаходиться на шляху до «Пляжу на Житлоселищі». Цю ініціативу підтримали Олешківський міський голова Дмитро Воронов та заступник міського голови Петриченко Ольга Миколаївна і надали молоді все необхідне для втілення задуму. Підлітки побілили та розмалювали тунель різнокольоровими фарбами. Перехожі люди та автомобілісти, які під час процесу рухалися на відпочинок до річки, дивувалися, всміхалися, раділи, дякували та підтримували молодь, і навіть де які з них, запропонували допомогу на продовження цієї «яскравої акції». Приємною несподіванкою для учасників акції став приїзд батьків одного з членів МР, які привезли та пригостили дітей смачнючим кавуном.

Хочеться вірити, що все що робить Молодіжна рада не дарма і олешківці зможуть оцінити та підтримати їх старання, бо молодь сприймає все набагато важче з емоційної точки зору. Можуть і руки опуститися. Але ми, впевненні, що тільки не в їхньому випадку.

МР дякуємо вам за ваш ентузіазм, активність, ініціативність, креативність та небайдужість до рідного міста!Читайте також:
06.12.19 Привітання з Днем збройних сил України

06.12.19 З Днем Збройних сил України

06.12.19 Вітаємо з Днем місцевого самоврядування

05.12.19 Міжнародний День волонтера та людей з особливими потребами в Олешках

05.12.19 Акція від Молодіжної ради "Скажи поліетиленовому пакету НІ!"

04.12.19 Спортивні змагання «Ми все можемо»

03.12.19 У дитячому садочку "Світлячок" пройшов Тиждень фізкультури

29.11.19 Відбулася 53-тя чергова сесія Олешківської міської ради

27.11.19 Семінар для вихователів на базі ДНЗ №3 Олешківської міської ради

27.11.19 Постійні комісії опрацювали питання порядку денного 53 чергової сесії