Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Літературний тур «Книгомандри Херсонщиною» завітав до Олешківської міської бібліотеки №3 ім. К.Г. КудієвськогоДо Олешківської міської бібіліотекм №3 ім. К.Г. Кудієвського в рамках літературного туру «Книгомандри Херсонщиною» під егідою Українського культурного фонду завітав для спілкування з олешківчаними Антон Санченко - український письменник, перекладач, видавець.

Письменник народився 29 липня 1966 року у Херсоні. Закінчив середню школу Києві у 1983 році. Згодом навчався у Херсонському морехідному училищі. Працював начальником радіостанції в Керчі, Херсоні, Одесі, Стамбулі та Піреї. У 2005 році закінчив філологічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Автор кількох книг та низки публікацій у різноманітних часописах. Як виявилось, зустріч в бібліотеці доволі символічна, бо Костянтин Кудієвський, як і гість , був киянином і теж писав про море, яке стало для олешківчанина, якому нині б виповнилося 96 років, джерелом думок і почуттів. Тож ми вважаємо, що саме Антон Санченко є наступником нашого земляка. Але це наш сучасник і тому настільки різнопланова особистість, що зразу не можна і описати .

На зустріч зібрались зацікавлені читачі різного віку і це приємно! Письменник цікавий нам як особистість, що крокує в ногу з часом. Розповідь про те, як нині видаються книжки, в тому числі і електронні, про те, що спонукало його почати писати, які теми хвилюють не залишила слухача байдужим. У процесі підготовки до заходу на зустріч було запрошено Поліну Овраменко і виявилося несподівано, що пані Поліна давно знайома з нашим гостем, бо були часи, коли вона була учасником літературниго гуртка, керівником якого був Антон Санченко. Саме в бібліотеці вони мали змогу поспілкуватися знову! Час пролетів непомітно. На згадку про подію кожен з присутніх отримав флаєри про письменника та автограф автора . Бажаючі із задоволенням зробили світлини. Читайте також:
09.07.20 Юрій Гусєв провів відкриту нараду в Олешках

09.07.20 Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області

09.07.20 Повідомлення про скликання 62-ої чергової сесії Олешківської міської ради

09.07.20 Оголошення

07.07.20 В Олешках відбулась інформаційна зустріч з представниками Херсонського регіонального

06.07.20 В Олешках краса знову рятує світ

03.07.20 Олешківська Нацполіція відзначає п’яту річницю

03.07.20 Продовжується боротьба із поширення коронавірусної інфекції

02.07.20 Увага! Попередження!

02.07.20 Розвиток інституту Пробації в Україні