Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Звернення молоді міста до вандалів«Нам це набридло! Наше місто потерпає від вандалізму! Саме сьогодні, ми, Молодіжна рада, хотіли закінчити реставрацію цього тунелю, придбали все необхідне , але нас зупинило це.

Яку користь ви від цього отримали? Вам стало легше, ви розбагатіли, порозумнішали, або ваші дії вилікували хвору дитину, чи вас змусили?

Ми знаємо імена та прізвища усіх художників-вандалів. У вас є три доби аби усунути ваше недомистецтво. Якщо ви не виправите свої помилки, у наступному сюжеті все місто дізнається кому дякувати за гарні, охайні Олешки».

Нагадаємо, що напередодні , члени Молодіжної ради  при виконавчому комітеті Олешківської міської ради  за власною ініціативою вирішили  зробити охайнішим та естетично привабливішим   підземний перехід  (тунель), який  пролягає  в зону відпочинку на річку. Діти самі  все  побілили, а потім ще  зробили частину  яскравих  настінних  візерунків, чим порадували  олешківців та гостей міста, які ходять  відпочивати. І коли прийшли продовжувати свою добру благодійну справу – виявилося, що місцеві (а вони вже дізналися хто це)  хулігани-вандали зробили свою «чорну справу» - понамальовували  різні непристойності  ще й хизувалися цим у соцмережах.  Тут одразу ж «знайшли» місце для реклами  і надавачі послуг катамаранів – а чом би й ні, на свіженькій  пофарбованій площині.

Олешківці – ми самі можемо зробити місце чистішим та охайнішим, а можемо його і  перетворити на смітник!
Читайте також:
19.09.19 Відбулася 50-та чергова сесія Олешківської міської ради

18.09.19 В Олешках продовжуються заходи з благоустрою.

17.09.19 В Олешках привітали співробітників МНС

16.09.19 Дошкільнята – за здоровий спосіб життя!

13.09.19 ВІДБУЛИСЯ ПЛАНОВІ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ОЛЕШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

12.09.19 Шановні працівники лісу!

12.09.19 Допомога хворим на туберкульоз в Олешках.

11.09.19 Слова вдячності за участь у святкуванні дня міста

11.09.19 Нарада щодо створення Олешківської об’єднаної територіальної громади

10.09.19 Як Олешки день міста святкували. Частина V.