Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff

Звернення молоді міста до вандалів«Нам це набридло! Наше місто потерпає від вандалізму! Саме сьогодні, ми, Молодіжна рада, хотіли закінчити реставрацію цього тунелю, придбали все необхідне , але нас зупинило це.

Яку користь ви від цього отримали? Вам стало легше, ви розбагатіли, порозумнішали, або ваші дії вилікували хвору дитину, чи вас змусили?

Ми знаємо імена та прізвища усіх художників-вандалів. У вас є три доби аби усунути ваше недомистецтво. Якщо ви не виправите свої помилки, у наступному сюжеті все місто дізнається кому дякувати за гарні, охайні Олешки».

Нагадаємо, що напередодні , члени Молодіжної ради  при виконавчому комітеті Олешківської міської ради  за власною ініціативою вирішили  зробити охайнішим та естетично привабливішим   підземний перехід  (тунель), який  пролягає  в зону відпочинку на річку. Діти самі  все  побілили, а потім ще  зробили частину  яскравих  настінних  візерунків, чим порадували  олешківців та гостей міста, які ходять  відпочивати. І коли прийшли продовжувати свою добру благодійну справу – виявилося, що місцеві (а вони вже дізналися хто це)  хулігани-вандали зробили свою «чорну справу» - понамальовували  різні непристойності  ще й хизувалися цим у соцмережах.  Тут одразу ж «знайшли» місце для реклами  і надавачі послуг катамаранів – а чом би й ні, на свіженькій  пофарбованій площині.

Олешківці – ми самі можемо зробити місце чистішим та охайнішим, а можемо його і  перетворити на смітник!
Читайте також:
24.02.20 Весняний призив до лав Збройних Сил

24.02.20 В Олешках планують оновити зони відпочинку

24.02.20 До уваги підприємців

21.02.20 Засідання з питання організації сезонних та громадських робіт

21.02.20 До уваги мешканців міста

21.02.20 Весна - час наведення порядку

21.02.20 Національному природному парку Олешківські піски 10 років

20.02.20 Вшанування Героїв Небесної Сотні в Олешках

20.02.20 В Олешках вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20.02.20 Крокуємо до створення Олешківської ОТГ