Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

До Олешок завітав представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Херсонській області.21 серпня 2019 року в приміщенні Олешківської міської ради відбулась лекція з питань захисту та реалізації прав внутрішньо-переміщених осіб. У заході взяли участь представники громадської приймальні Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Херсонській області, Херсонського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та громадської організації «Десяте квітня».

Дана зустріч була спрямована на покращення захисту внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на індивідуальному рівні та рівні громад на півдні України (Одеській, Миколаївській, Херсонській областях) та у Кропивницькому; забезпечення доступу ВПО до своїх прав; сприяння включенню ВПО, як спеціальної категорії населення; досягнення належного функціонування державної системи у сфері захисту прав ВПО. Організаторами зустрічі були висвітлені ряд тем, головна з яких доступ до правосуддя для таких вразливих категорій населення як біженці та переселенці.

Представники ГО «Десяте квітня» надають безпосередню юридичну допомогу та підтримку громадським групам ВПО в рамках реалізації проекту на півдні України та у Херсонській області.

Якщо для когось ця тема є актуальною ви можете звернутися за нижче вказаними телефонами.
Читайте також:
19.09.19 Відбулася 50-та чергова сесія Олешківської міської ради

18.09.19 В Олешках продовжуються заходи з благоустрою.

17.09.19 В Олешках привітали співробітників МНС

16.09.19 Дошкільнята – за здоровий спосіб життя!

13.09.19 ВІДБУЛИСЯ ПЛАНОВІ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ОЛЕШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

12.09.19 Шановні працівники лісу!

12.09.19 Допомога хворим на туберкульоз в Олешках.

11.09.19 Слова вдячності за участь у святкуванні дня міста

11.09.19 Нарада щодо створення Олешківської об’єднаної територіальної громади

10.09.19 Як Олешки день міста святкували. Частина V.