До Олешок завітав представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Херсонській області.

21 серпня 2019 року в приміщенні Олешківської міської ради відбулась лекція з питань захисту та реалізації прав внутрішньо-переміщених осіб. У заході взяли участь представники громадської приймальні Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Херсонській області, Херсонського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та громадської організації «Десяте квітня».

Дана зустріч була спрямована на покращення захисту внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на індивідуальному рівні та рівні громад на півдні України (Одеській, Миколаївській, Херсонській областях) та у Кропивницькому; забезпечення доступу ВПО до своїх прав; сприяння включенню ВПО, як спеціальної категорії населення; досягнення належного функціонування державної системи у сфері захисту прав ВПО. Організаторами зустрічі були висвітлені ряд тем, головна з яких доступ до правосуддя для таких вразливих категорій населення як біженці та переселенці.

Представники ГО «Десяте квітня» надають безпосередню юридичну допомогу та підтримку громадським групам ВПО в рамках реалізації проекту на півдні України та у Херсонській області.

Якщо для когось ця тема є актуальною ви можете звернутися за нижче вказаними телефонами.