Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Слова вдячності за участь у святкуванні дня міста7 вересня ми відсвяткували 935-у річницю заснування рідного міста. Наші земляки з міських творчих колективів вкотре підтвердили свою любов до Олешок, її  жителів, історії, культури та традицій своєю участю у  святкових заходах. І дуже приємно, що привітати нас з цією ювілейною датою до нас завітали чудові талановиті люди з різних куточків області.

Олешківська міська рада, як організатор святкування, від імені жителів Олешок висловлює подяку всім, хто дарував нам цього дня свій талант та творчість, створюючи незабутню святкову атмосферу, та, долучившись до заходів, зробив їх більш цікавими, різноманітними та змістовними. Серед таких:  зразкова циркова студія «Арлекіно» Рубанівського СБК, хореографічний колектив «Брилівчаночка», театр пісні «Максисум» та народний вокальний гурт «Чисті криниці» Великокопанівського СБК, жіночий вокальний ансамбль «Калинове намисто» Раденського СБК, кавер-гурт «Мамині квіточки», Марк Лебідь, народний хореографічний колектив «Фантазія» Олешківського ЦДЮТ, Єгор Мірошніченко, Анастасія Лазаренко, гурт «Sunrise», Молодіжна рада, Олександр Гмирін, Тетяна Кудрявченко, Олешківська дитяча музична школа, ну і, звичайно ж, діти, батьки та вихователі міських дошкільних навчальних закладів.

Дякуємо жителям міста та гостям, що прийшли на свято, чим засвідчили свою любов до рідного краю.

Здоров'я усім вам та достатку в кожну домівку. Нехай любов до рідної землі і до кожного її жителя зокрема, зігріває ваші серця, а Олешки й надалі розвиваються, міцніють та процвітають.Читайте також:
09.07.20 Юрій Гусєв провів відкриту нараду в Олешках

09.07.20 Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області

09.07.20 Повідомлення про скликання 62-ої чергової сесії Олешківської міської ради

09.07.20 Оголошення

07.07.20 В Олешках відбулась інформаційна зустріч з представниками Херсонського регіонального

06.07.20 В Олешках краса знову рятує світ

03.07.20 Олешківська Нацполіція відзначає п’яту річницю

03.07.20 Продовжується боротьба із поширення коронавірусної інфекції

02.07.20 Увага! Попередження!

02.07.20 Розвиток інституту Пробації в Україні