Слова вдячності за участь у святкуванні дня міста7 вересня ми відсвяткували 935-у річницю заснування рідного міста. Наші земляки з міських творчих колективів вкотре підтвердили свою любов до Олешок, її  жителів, історії, культури та традицій своєю участю у  святкових заходах. І дуже приємно, що привітати нас з цією ювілейною датою до нас завітали чудові талановиті люди з різних куточків області.

Олешківська міська рада, як організатор святкування, від імені жителів Олешок висловлює подяку всім, хто дарував нам цього дня свій талант та творчість, створюючи незабутню святкову атмосферу, та, долучившись до заходів, зробив їх більш цікавими, різноманітними та змістовними. Серед таких:  зразкова циркова студія «Арлекіно» Рубанівського СБК, хореографічний колектив «Брилівчаночка», театр пісні «Максисум» та народний вокальний гурт «Чисті криниці» Великокопанівського СБК, жіночий вокальний ансамбль «Калинове намисто» Раденського СБК, кавер-гурт «Мамині квіточки», Марк Лебідь, народний хореографічний колектив «Фантазія» Олешківського ЦДЮТ, Єгор Мірошніченко, Анастасія Лазаренко, гурт «Sunrise», Молодіжна рада, Олександр Гмирін, Тетяна Кудрявченко, Олешківська дитяча музична школа, ну і, звичайно ж, діти, батьки та вихователі міських дошкільних навчальних закладів.

Дякуємо жителям міста та гостям, що прийшли на свято, чим засвідчили свою любов до рідного краю.

Здоров'я усім вам та достатку в кожну домівку. Нехай любов до рідної землі і до кожного її жителя зокрема, зігріває ваші серця, а Олешки й надалі розвиваються, міцніють та процвітають.Читайте також:
15.11.19 Повідомлення про скликання 53-ої чергової сесії Олешківської міської ради VII скликання

11.11.19 Оголошуємо конкурс на кращу новорічну еко-прикрасу

08.11.19 Українознавчий калейдоскоп в Олешківській бібліотеці №3

06.11.19 Раденськ,Солонці,Підстепне та Піщанівка кажуть "ТАК" Олешківській ОТГ

05.11.19 Креативні прогулянки у Олешківському ДНЗ№2 "Світлячок"

05.11.19 Цікава зустріч в Олешківській бібліотеці №2

05.11.19 Сагівський будинок культури приємно вражає

05.11.19 76 річниця визволення Олешок

04.11.19 76 річниця визволення Олешок

01.11.19 В Олешках відзначили День працівника соціальної сфери