Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках привітали співробітників МНСНадзвичайні ситуації завжди виникають несподівано. Дуже важливо, що в складних ситуаціях є люди, які можуть вчасно і професійно прийти на допомогу. Це працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, які займаються захистом життя громадян, ліквідацією та попередженням наслідків техногенних катастроф… Готовність до самопожертви в ім’я порятунку життя інших людей, мужність і відвага – відмінні якості всіх представників МНС.
17 вересня секретар Олешківської міської ради Сирота Віктор Миколайович взяв участь в урочистостях, присвячених професійному святу співробітників МНС та привітав всіх присутніх зі святом.
Також, враховуючи значний внесок співробітників 21-ї державної пожежно-рятувальної частини у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, кращих з них було відзначено Подякою міського голови.
Немає жодних сумнівів, що високий професіоналізм, мужність, витримка рятувальників, усіх працівників служби цивільного захисту і надалі сприятимуть виконанню основного завдання - збереження життя і здоров’я громадян та національних надбань України.Читайте також:
11.10.19 Зустріч до Дня захисника України в Олешківській бібліотеці №3

11.10.19 В Олешківському ДНЗ№2 "Світлячок" відбулося свято до Дня захисника України та Українського

11.10.19 В Олешках стартували заходи до Дня захисника України

10.10.19 В Олешках відбулись громадські слухання щодо створення ОТГ

10.10.19 Повідомлення про скликання 52-ої чергової сесії Олешківської міської ради VII скликання

08.10.19 В ДНЗ № 3 «Сонечко» відбувся День відкритих дверей

08.10.19 Олешківців поважного віку привітали зі святом

07.10.19 Село Ліві Саги відсвяткували день народження

07.10.19 У Херсонській області в лісах та полях розкидають їстівні брикетики з вакциною від сказу для

04.10.19 Шановні педагоги!