Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках привітали співробітників МНСНадзвичайні ситуації завжди виникають несподівано. Дуже важливо, що в складних ситуаціях є люди, які можуть вчасно і професійно прийти на допомогу. Це працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, які займаються захистом життя громадян, ліквідацією та попередженням наслідків техногенних катастроф… Готовність до самопожертви в ім’я порятунку життя інших людей, мужність і відвага – відмінні якості всіх представників МНС.
17 вересня секретар Олешківської міської ради Сирота Віктор Миколайович взяв участь в урочистостях, присвячених професійному святу співробітників МНС та привітав всіх присутніх зі святом.
Також, враховуючи значний внесок співробітників 21-ї державної пожежно-рятувальної частини у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, кращих з них було відзначено Подякою міського голови.
Немає жодних сумнівів, що високий професіоналізм, мужність, витримка рятувальників, усіх працівників служби цивільного захисту і надалі сприятимуть виконанню основного завдання - збереження життя і здоров’я громадян та національних надбань України.Читайте також:
25.02.20 В Олешках розпочала роботу комісія з обстеження прибережних захисних смуг вздовж річок Конка

25.02.20 До уваги власників готелів, хостелів, будинків відпочинку, туристичних баз, пансіонатів, інших

24.02.20 Весняний призив до лав Збройних Сил

24.02.20 В Олешках планують оновити зони відпочинку

24.02.20 До уваги підприємців

21.02.20 Засідання з питання організації сезонних та громадських робіт

21.02.20 До уваги мешканців міста

21.02.20 Весна - час наведення порядку

21.02.20 Національному природному парку Олешківські піски 10 років

20.02.20 Вшанування Героїв Небесної Сотні в Олешках