Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff

День здоров’я та миру в Олешках.В прекрасний осінній день 20 вересня 2019 року на набережній річки Конки у м.Олешки пройшов спортивно-масовий захів за участю учнів Олешківської спеціальної ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради. Цей захід був приурочений до святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні.

Відкрила спортивне свято директор школи Івашкова А.В. та вчитель з фізичної культури Кравченко Л.Г. при підтримці представника Херсонського регіонального центру інвалідів «Інваспорт» спеціаліста з фізичної реабілітації, заслуженого майстра спорту з легкої атлетики Вікторії Кравченко та підтримці Виконавчого комітету Олешківської міської ради, який забезпечив медалями, грамотами та подарунками учасників змагань.

Змагання для учнів провели у формі квест-гри, де учасники мали пройти станції та виконати певні спортивні завдання. Також був показаний майстер-клас з боксу. Учні змагались між собою та проявили свою швидкість, витривалість, майстерність, азарт і наполегливість до перемоги.

Найкращих учасників відзначили нагородами, грамотами та подарунками. В завершенні Дня здоров’я учнів пригостили смачним кулішем та солодощами. Всі учасники змагань отримали не тільки нагороди, але й позитивні емоції та бажання тренуватись.Читайте також:
24.02.20 Весняний призив до лав Збройних Сил

24.02.20 В Олешках планують оновити зони відпочинку

24.02.20 До уваги підприємців

21.02.20 Засідання з питання організації сезонних та громадських робіт

21.02.20 До уваги мешканців міста

21.02.20 Весна - час наведення порядку

21.02.20 Національному природному парку Олешківські піски 10 років

20.02.20 Вшанування Героїв Небесної Сотні в Олешках

20.02.20 В Олешках вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20.02.20 Крокуємо до створення Олешківської ОТГ