Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff

Солонцям 176!



Кожен населений пункт України має свою історію, традиції та надбання, видатних та працьовитих людей. Гарною нагодою згадати минувшину, вшанувати поважних людей, розповісти про здобутки рідного краю є відзначення Дня села. 28 вересня жителі села Солонці відсвяткували своє свято, на яке зібралося багато людей різної долі, різних життєвих уподобань, різних професій, але всіх їх об'єднувало одне почуття – любов до малої батьківщини.

Завітав на свято, для того щоб привітати Солонці зі святом, і Олешківський міський голова Дмитро Воронов. «Приїхав сюди сьогодні, аби від імені всієї громади міста Олешки щиро привітати Солонці із Днем Села! 176 років – багато це чи мало? Нехай кожен вирішує сам, але я твердо переконаний, що все найкраще в нас ще попереду. Адже зараз, за моєї ініціативи, ми знаходимось в процесі створення об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром в Олешках. В нове ОТГ, ми неодмінно, запросимо і Солонці, бо лише разом зможемо розбудувати сильну, красиву і спроможну громаду, зробити життя людей кращим, як у Вашому селі, так і у нашому місті. Тому, від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, багато сил, життєвої енергії, добробуту і процвітання. Зі святом Солонці – Олешки із Вами!» - саме з такими словами звернувся до наших сусідів Дмитро Воронов.

Тож, День села у Солонцях відзначили гучно, по-родинному, з добром і любов'ю, а всі присутні отримали великий позитивний заряд на цілий рік.  







Читайте також:
24.02.20 Весняний призив до лав Збройних Сил

24.02.20 В Олешках планують оновити зони відпочинку

24.02.20 До уваги підприємців

21.02.20 Засідання з питання організації сезонних та громадських робіт

21.02.20 До уваги мешканців міста

21.02.20 Весна - час наведення порядку

21.02.20 Національному природному парку Олешківські піски 10 років

20.02.20 Вшанування Героїв Небесної Сотні в Олешках

20.02.20 В Олешках вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20.02.20 Крокуємо до створення Олешківської ОТГ