В Олешках відбулись громадські слухання щодо створення ОТГЗа ініціативи міського голови Дмитра Воронова 7 жовтня в сесійній залі міської ради пройшли громадські слухання щодо створення ОТГ з адміністративним центром в Олешках. В слуханнях прийняли участь громада нашого міста та представники Солонцівської, Раденської, Підстепненської, Костогризівської та Козачелагерівської  сільських рад. В ході проведення заходу всі учасники майбутньої об’єднаної громади окрім Козачих Лагерів висловили одностайне бажання об’єднатись з Олешками у велику громаду. 

Представники Козачих Лагерів прокоментували, що серед козачелагерської громади є сумніви щодо приєднання, однак остаточне рішення буде відоме після обговорень серед козачелагерців.

До того ж, у заході прийняли участь представники АМУ (Асоціації міст України), які надали розширені відповіді на питання.

Після обговорень практично всі присутні підтримали ініціативу голови про об’єднання.

«Досить жваве обговорення вийшло, за результатами якого, переважна кількість присутніх підтримали мою ініціативу щодо необхідності об'єднання у такому вигляді. Щиро сподіваюсь, що і депутати Олешківської міської ради теж підтримають. Тож, по переду ще дуже багато роботи і важкий шлях реформування, як в місті, так і в селах майбутньої ОТГ, але ми готові об'єднати зусилля і зробити цей важливий крок разом. Зробити, заради позитивних змін і кращого життя мешканців наших населених пунктів. Вірю, що Олешківській ОТГ бути!» - відмітив Дмитро Воронов.Читайте також:
15.11.19 Повідомлення про скликання 53-ої чергової сесії Олешківської міської ради VII скликання

11.11.19 Оголошуємо конкурс на кращу новорічну еко-прикрасу

08.11.19 Українознавчий калейдоскоп в Олешківській бібліотеці №3

06.11.19 Раденськ,Солонці,Підстепне та Піщанівка кажуть "ТАК" Олешківській ОТГ

05.11.19 Креативні прогулянки у Олешківському ДНЗ№2 "Світлячок"

05.11.19 Цікава зустріч в Олешківській бібліотеці №2

05.11.19 Сагівський будинок культури приємно вражає

05.11.19 76 річниця визволення Олешок

04.11.19 76 річниця визволення Олешок

01.11.19 В Олешках відзначили День працівника соціальної сфери