Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Олешківці відзначили День захисника України, День українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці14 жовтня, у велике свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці відзначають День захисника України та День українського козацтва. День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.  Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду.

В Олешках шанують звичаї та традиції нашого народу,  саме тому 14 жовтня в місті пройшов цілий ряд святкових заходів. Розпочався він на набережній, де настоятель церкви Різдва Івана Хрестителя Отець Михаїл провів    молебень, щоб Покрова завжди оберігала Україну та її вірних синів та дочок.

Після цього урочистості перемістилися в Парк Слави. Там олешківці вшанували покладанням квітів полеглих в боротьбі за рідну землю, а також заклали алею захисників України.

На головній площі міста очільники міста та району привітали всіх присутніх зі святами,  а також вшанували пам’ять борців за незалежність та свободу України покладанням квітів до пам’ятного знаку «Тризуб».

Урочисті заходи продовжилися концертною програмою з номерів олешківських аматорських колективів та захоплюючою «Грою мужніх» за участі команд міських шкіл.   

Традиційним завершенням свята стала козацька дискотека.

Дорогі захисники! Нехай у вашому домі завжди будуть затишок та злагода. Міцного здоров’я та миру – в душі та в нашій рідній Україні.

 Читайте також:
04.06.20 Призначення пенсії, не виходячи з дому

04.06.20 Підтримка хворих на туберкульоз в Олешках

04.06.20 Дитячі садочки Олешок готуються до відкриття

04.06.20 Зміни стосовно допомоги по частковому безробіттю на період карантину

03.06.20 СИТУАЦІЯ ПО ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІЗ COVID-19 СТАНОМ НА 3 ЧЕРВНЯ

02.06.20 СИТУАЦІЯ ПО ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІЗ COVID-19 СТАНОМ НА 2 ЧЕРВНЯ

02.06.20 До відома платників податків

02.06.20 До уваги

02.06.20 Органи місцевого самоврядування продовжують допомагати медичній галузі

02.06.20 В Олешках вітали дітей зі святом