Про створення Олешківської ОТГОдна з наймасштабніших реформ - реформа децентралізації триває в Україні з 2014 року. В результаті її реалізації було створено понад 800 об’єднаних територіальних громад (ОТГ), які охопили третину території України. Новостворені громади отримали більше фінансових ресурсів, прямі відносини з Державним бюджетом, та, одночасно, ширші повноваження та обов’язки.                                                        

Мета децентралізації – наблизити владу до мешканців, а мешканців – до влади для підвищення доступності та якості освітніх, медичних, культурних, адміністративних, комунальних і соціальних послуг, які отримують ті самі мешканці громад.

25 жовтня відбулась чергова сесія Олешкіської міської ради, на якій було прийняте історичне рішення. Депутати, одноголосно, підтримали ініціативу міського голови Дмитра Воронова по створенню ОТГ із адміністративним центром в Олешках. Тож, вже на цьому тижні буде відправлене запрошення в Раденськ, Солонці, Підстепне, Костогризове та у Казачі Лагері.

«Нехай тепер там люди визначаються, чи прийняти наше запрошення чи ні. Вірю, що Олешківська ОТГ буде спроможною і разом, об'єднавши зусилля, ми створимо для своїх людей більш якісні і комфортні умови для життя.» - зазначив Дмитро Воронов.Читайте також:
20.11.19 В Олешківській міській бібліотеці №2 відбувся захід до Дня Гідності та Свободи

19.11.19 Акція "Обережно на дорозі"

18.11.19 Громадські обговорення сказали "ТАК" Олешківській ОТГ

15.11.19 Повідомлення про скликання 53-ої чергової сесії Олешківської міської ради VII скликання

11.11.19 Оголошуємо конкурс на кращу новорічну еко-прикрасу

08.11.19 Українознавчий калейдоскоп в Олешківській бібліотеці №3

06.11.19 Раденськ,Солонці,Підстепне та Піщанівка кажуть "ТАК" Олешківській ОТГ

05.11.19 Креативні прогулянки у Олешківському ДНЗ№2 "Світлячок"

05.11.19 Цікава зустріч в Олешківській бібліотеці №2

05.11.19 Сагівський будинок культури приємно вражає