Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках відзначили 75-ту річницю визволення України від фашистських загарбників



28 жовтня  – особливий день для нашої країни. Цього року наша держава відзначає 75-ту річницю звільнення України від фашистських загарбників. Ми не маємо права забувати героїчне минуле нашої країни, не маємо права виривати з пам’яті ті страшні сторінки історії.

Олешківці цінують та шанують незмірний подвиг наших дідів-прадідів та з року в рік, з вуст-в-вуста передають розповіді очевидців, учасників бойових дій Другої Світової війни. Тож сьогодні, 28 жовтня, міська рада ініціювала піший похід по місцях бойової слави часів Другої Світової війни. Розпочався  цей масштабний захід з музею в Центрі дитячої та юнацької творчості, куди були передані артефакти, знайдені при розкопках на Нікопольському плацдармі.

Після цього учасники ходи прибули до колишньої харчосмакової фабрики, де у воєнні часи знаходився млин. Тут місцева жителька Костюк Тетяна Валентинівна поділилась спогадами батька, який у своїх 14 років працював на тому самому млині.  Не оминула делегація і «Гармату»,  яка в часи Другої світової стояла в нашому місті та захищала нас від ворога, а також пам’ятний знак «Мирним жителям», де у 1941 році, не зважаючи на стать і вік, було розстріляно 480 чоловік. 

Кінцевою точкою маршруту був пам’ятний знак «Загиблим морякам», що розташований на залізничній станції «Пойма».  Наприкінці маршруту на всіх учасників заходу чекав сюрприз від  Пана Атамана - смачний польовий куліш.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні. 

 

 







Читайте також:
03.12.20 Повідомлення «Про внесення змін та доповнень до розпорядження міського голови від 26.11.2020

02.12.20 Олешківській громаді передали мобільний кейс

30.11.20 Відбулося засідання бюджетної комісії міської ради

30.11.20 Від слів до справи: в Олешках демонтували незаконний фундамент під майбутнім торговим кіоском

30.11.20 Війна із самобутністю

28.11.20 В Олешках вшанували жертв голодоморів

27.11.20 В Олешківській бібліотеці презентували виставку «Голодомор – помста за свободу»

26.11.20 КП "Олешки-сервіс" попереджає про призупинення теплопостачання

26.11.20 Миттєва реакція: Євген Рищук доручив невідкладно інформувати про всі позаштатні ситуації у

26.11.20 Повідомлення про скликання 2-ої чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання