Олешківській школі №2 - 85  Все найголовніше в житті людини починається зі школи. Яким ти будеш в шкільні роки, таким і станеш в дорослому житті. Школа – це другий дім. Саме тут ми спілкуємося, навчаємося та дорослішаємо. Для багатьох школа – це щось більше, ніж місце, де ми отримуємо освіту. Недарма, дорослі кажуть, що шкільні роки – це найкращий час в їхньому житті.

 Школа це не просто будівля. Це світ в якому ми живемо, це місце, що стало рідним, своїм. Адже тут ми не тільки проводимо значну кількість свого часу, тут ми вчимося, осягаємо знань.  

31 жовтня відзначила своє 85-річчя Олешківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов. 85 - це вже досить поважний вік, але немає сумнівів, що ще дуже багато поколінь жителів нашого міста, отримають тут квиток у доросле життя.  До зали Центру культури та дозвілля завітало багато поважних гостей, вчителів, ветеранів педагогічної праці, які колись багато років свого життя присвятили вихованню зростаючого покоління та які продовжують свою складну, але дуже важливу справу сьогодні. І це не дивно. Адже не можливо не відзначити вчителів, які є серцем нашої школи. У нашому житті вони відграють важливу роль, намагаються вкласти в нас знання та все найкраще, що в них є, підготувати нас до складного, але такого цікавого дорослого життя.

Заступник міського голови Петриченко Ольга Миколаївна також завітала на такий поважний ювілей, привітала всіх зі святом, ну і, звичайно ж, відзначила працівників школи Подяками міського голови. 

Щиро вітаємо керівництво, трудовий колектив, учнів і випускників  другої школи. Нехай вона процвітає та зрощує талановитих, здібних та вдячних учнів ще не один десяток років.

З ювілеєм!Читайте також:
20.11.19 В Олешківській міській бібліотеці №2 відбувся захід до Дня Гідності та Свободи

19.11.19 Акція "Обережно на дорозі"

18.11.19 Громадські обговорення сказали "ТАК" Олешківській ОТГ

15.11.19 Повідомлення про скликання 53-ої чергової сесії Олешківської міської ради VII скликання

11.11.19 Оголошуємо конкурс на кращу новорічну еко-прикрасу

08.11.19 Українознавчий калейдоскоп в Олешківській бібліотеці №3

06.11.19 Раденськ,Солонці,Підстепне та Піщанівка кажуть "ТАК" Олешківській ОТГ

05.11.19 Креативні прогулянки у Олешківському ДНЗ№2 "Світлячок"

05.11.19 Цікава зустріч в Олешківській бібліотеці №2

05.11.19 Сагівський будинок культури приємно вражає