В Олешках відзначили День працівника соціальної сфериВ першу неділю листопада ми відзначаємо День працівника соціальної сфери. Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. 1 листопада, напередодні  свята,  в малій залі Центру культури та дозвілля пройшов святковий концерт.

Для того, щоб привітати зі святом людей з великим серцем, на захід завітала заступник міського голови Петриченко Ольга Миколаївна. Вона подякувала «винуватцям свята» за сумлінну працю,  побажала міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, а також відзначила працівників даної сфери Подяками міського голови.

Звернувся зі словами привітань до працівників соціальної сфери і міський голова Дмитро Воронов: «Щиро вітаю працівників соціальної сфери із професійним святом! Ви завжди там, де людям потрібна допомога, увага і турбота. Від імені всієї громади нашого міста Олешки, дякую за Ваш непростий, щоденний труд! Бажаю добробуту, сили і міцного здоров'я, щоб Ви зажди із радістю йшли на роботу, аби допомагати іншим! Зі святом!»
Читайте також:
20.11.19 В Олешківській міській бібліотеці №2 відбувся захід до Дня Гідності та Свободи

19.11.19 Акція "Обережно на дорозі"

18.11.19 Громадські обговорення сказали "ТАК" Олешківській ОТГ

15.11.19 Повідомлення про скликання 53-ої чергової сесії Олешківської міської ради VII скликання

11.11.19 Оголошуємо конкурс на кращу новорічну еко-прикрасу

08.11.19 Українознавчий калейдоскоп в Олешківській бібліотеці №3

06.11.19 Раденськ,Солонці,Підстепне та Піщанівка кажуть "ТАК" Олешківській ОТГ

05.11.19 Креативні прогулянки у Олешківському ДНЗ№2 "Світлячок"

05.11.19 Цікава зустріч в Олешківській бібліотеці №2

05.11.19 Сагівський будинок культури приємно вражає