Оголошуємо конкурс на кращу новорічну еко-прикрасу

Одне з найулюбленіших свят кожної людини - це звичайно ж Новий Рік! А одне із головних занять на Новий Рік - це прикрашання ялинки! Тож виконавчий комітет Олешківської міської ради традиційно оголошує про початок найцікавішого конкурсу року! Конкурс на кращу новорічну еко-іграшку, який триватиме з 11 листопада до 11 грудня.

Участь у ньому можуть брати не тільки діти дошкільного та шкільного віку але і дорослі. Основними вимогами до новорічної іграшки є виготовлення її власноручно з вологостійкої вторсировини. Особливістю умов конкурсу у цьому році є колір прикраси. Стихія 2020 року – метал, а колір відповідно – білий. 2020 рік буде роком Білого Металевого Щура, тому і виникла ідея прикрасити казкове містечко білими іграшками.

Визначати переможців будуть самі олешківці шляхом голосування в соціальній мережі.

Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться під час відкриття Новорічної ялинки міста. Про дату проведення заходу ми повідомимо окремо.

Автори кращих ялинкових прикрас отримають подарунки та Подяки від міського голови, а всі іграшки будуть прикрашати новорічне Казкове містечко у парку що на Житлоселищі біля магазину АТБ протягом усіх Новорічних та Різдвяних свят.

Конкурсні роботи приймаються у відділі соціально-культурного розвитку виконавчого комітету Олешківської міської ради. Довідки за телефоном 0505876062;0502726162 (8.00-17.00).

Друзі! Поспішайте взяти участь у конкурсі!Ми з нетерпінням чекаємо на нові креативні, неповторні і оригінальні роботи. Бажаємо учасникам конкурсу гарного настрою, реалізації усіх творчих задумів, успіхів та перемог!