Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Привітання з Днем збройних сил УкраїниСьогодні, 6 грудня Україна відзначає День збройних сил. Збройні Сили України складаються з Сухопутних, Військово-Морських і Повітряних Сил. Кожна з цих частин має "свій" професійний день, тому День Збройних Сил України виконує особливу функцію - своєрідне об'єднання всіх військовослужбовців країни.

З нагоди цього свята до військової частини в Нечаєво завітала заступник Олешківського міського голови Петриченко Ольга Миколаївна. Вона подякувала всім військовослужбовцям за зразкову службу, ратну працю, вірність військовому та громадянському обов’язку та побажала їм міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов'язкової удачі, незгасимого оптимізму, світлого настрою та всьому особовому складу у подальшому з честю і гідністю виконувати поставлені керівництвом частини завдання. Також, Ольга Миколаївна передала подарунки військовослужбовцям від олешківської малечі - обереги, які вони з щирою вдячністю зробили власноруч.

Привітати наших військовослужбовців приїхав голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв. Він подякував їм за їх службу та мужність.

Наші захисники, Ви опора держави, спокій наших домівок, спокій близьких. Ми пишаємося, що в українській армії є такі люди як Ви. Щастя, здоров'я, тиші і миру Вам!Читайте також:
24.01.20 Акція "Запали вогонь єдності" в Олешках

23.01.20 Повідомлення про скликання 56-ої чергової сесії Олешківської міської ради VII скликання

23.01.20 В Олешках вітали ювіляра

23.01.20 Заходи в міських закладах до Дня Соборності України

23.01.20 Олешківський районний комісаріат повідомляє

23.01.20 В Олешках пройшла акція «Запали вогонь єдності»

22.01.20 Прийом громадян

22.01.20 Олешківська міська бібліотека №2 підготувала виставку та екскурс до Дня Соборності України

21.01.20 Свято Водохреща в Олешках

21.01.20 Тісна співпраця завжди має позитивні наслідки