Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Новорічна казка в Олешках19 грудня 2019 року в День Святого Миколая в Олешках відбулося урочисте відкриття міської новорічної ялинки. Парк біля АТБ перетворився на справжнє казкове містечко, а красуня-ялинка засяяла ще яскравіше ніж минулого року.

Біля ялинки зібрались діти з батьками, бабусями та дідусями для того, щоб долучитись до казкового дійства та дати офіційний старт новорічно-різдвяним святам.  

Розпочалось свято з параду новорічних королев, якими цього року стали 23 дівчинки з усіх дитячих садочків міста. Своїми неймовірними образами, сяючими оченятами та яскравими посмішками  вони задали неповторний тон всьому заходу.

З новорічними та різдвяними святами всіх присутніх привітала заступник міського голови Петриченко Ольга Миколаївна. На неї була покладена відповідальна місія – нагородити учасників конкурсу на кращу новорічну іграшку «Казкові мрії». Цього року в ньому прийняли участь 162 роботи, якими кожен бажають може помилуватись, завітавши в парк біля АТБ.

З великою радістю дітвора брала участь у розвагах, які підготувала для них  Молодіжна рада. Вони принесли з собою не тільки гарний настрій, але й чудові подарунки, які отримали малята за активну участь у конкурсах.

Чудовим доповненням свята стали виступи талановитих хлопців та дівчат  Лебедя Марка, Катерини Хомченко, Чорнухи Олени та Тищеко Єлизавети, які подарували глядачу веселі новорічні пісні.

Ну і, звичайно ж, апогеєм всього свята було запалення вогників на новорічній ялинці, на яке чекали всі – і дорослі, і малі.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу – і учасникам, і організаторам,  і глядачам, адже без жодного з вас свято в Олешках не відбулося б.

З наступаючим Новим роком всіх Вас!!!

 Читайте також:
24.01.20 Акція "Запали вогонь єдності" в Олешках

23.01.20 Повідомлення про скликання 56-ої чергової сесії Олешківської міської ради VII скликання

23.01.20 В Олешках вітали ювіляра

23.01.20 Заходи в міських закладах до Дня Соборності України

23.01.20 Олешківський районний комісаріат повідомляє

23.01.20 В Олешках пройшла акція «Запали вогонь єдності»

22.01.20 Прийом громадян

22.01.20 Олешківська міська бібліотека №2 підготувала виставку та екскурс до Дня Соборності України

21.01.20 Свято Водохреща в Олешках

21.01.20 Тісна співпраця завжди має позитивні наслідки