Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff

«SOS–ЯЛИНКА» або Звернення до дорослих олешківців!!!Шановні олешківці! 19 грудня в нашому місті були відкриті новорічні ялинки! Завдяки спільній праці  працівників виконавчого комітету, КП «Олешки-Сервіс», районній раді та працівникам ЦКД, а також самим дітлахам, які прийняли участь у конкурсі «Новорічної іграшки»  центральна площа і сквер біля магазину АТБ стали схожими на чарівну казку: виготовлені власноруч еко-іграшки прикрасили гілки ялинок та новорічних конструкцій. Діти старанно виготовляли іграшки – і за це і вам, батькам, і дітям – Велике спасибі. Тільки ми всі разом можемо і надалі створювати затишну та казкову атмосферу в новорічні та різдвяні свята!

Проте є до вас велике прохання: самим берегти новорічні прикраси та  обережно поводитись в Казковому містечку в парку біля АТБ! Слідкуйте і за власними дітьми і за  тими, хто можливо залазить на конструкції або псує поробки ! Не торкайтеся  руками та не рвіть гірлянди, які світяться. Вони підключені до електрики – це може бути небезпечно!  Ви про це знаєте, а діти -  можливо ні! Життя та здоров’я дітей найважливіше!

Також просимо вас не ламати, не знімати іграшки зроблені малечою нашого міста. Вони дуже старалися і боляче переживають, якщо їх прикраси не має в наявності. Закликаємо вас цінувати те, що зробили для вас же! Новорічні свята ще попереду, тож давайте збережемо цю дивовижну казку як найдовше!

Дякуємо за порозуміння!
Читайте також:
04.08.20 МОЗ України - адаптивний карантин

03.08.20 Футбольний сезон в Олешках відкрито!

31.07.20 Спортивно-технічний центр «Чемпіон»

31.07.20 До уваги мешканців багатоквартирних будинків

31.07.20 Навчання в умовах карантину - тимчасові рекомендації МОЗ

30.07.20 Повідомлення для вболівальників футболу

27.07.20 Початок нової епохи розвитку мотокросу в Олешках

27.07.20 Олешки ставлять собі нові амбітні цілі

27.07.20 За словом – діло

27.07.20 Чемпіонату Олешківського району по футболу бути, але…