Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

«SOS–ЯЛИНКА» або Звернення до дорослих олешківців!!!Шановні олешківці! 19 грудня в нашому місті були відкриті новорічні ялинки! Завдяки спільній праці  працівників виконавчого комітету, КП «Олешки-Сервіс», районній раді та працівникам ЦКД, а також самим дітлахам, які прийняли участь у конкурсі «Новорічної іграшки»  центральна площа і сквер біля магазину АТБ стали схожими на чарівну казку: виготовлені власноруч еко-іграшки прикрасили гілки ялинок та новорічних конструкцій. Діти старанно виготовляли іграшки – і за це і вам, батькам, і дітям – Велике спасибі. Тільки ми всі разом можемо і надалі створювати затишну та казкову атмосферу в новорічні та різдвяні свята!

Проте є до вас велике прохання: самим берегти новорічні прикраси та  обережно поводитись в Казковому містечку в парку біля АТБ! Слідкуйте і за власними дітьми і за  тими, хто можливо залазить на конструкції або псує поробки ! Не торкайтеся  руками та не рвіть гірлянди, які світяться. Вони підключені до електрики – це може бути небезпечно!  Ви про це знаєте, а діти -  можливо ні! Життя та здоров’я дітей найважливіше!

Також просимо вас не ламати, не знімати іграшки зроблені малечою нашого міста. Вони дуже старалися і боляче переживають, якщо їх прикраси не має в наявності. Закликаємо вас цінувати те, що зробили для вас же! Новорічні свята ще попереду, тож давайте збережемо цю дивовижну казку як найдовше!

Дякуємо за порозуміння!
Читайте також:
24.01.20 Акція "Запали вогонь єдності" в Олешках

23.01.20 Повідомлення про скликання 56-ої чергової сесії Олешківської міської ради VII скликання

23.01.20 В Олешках вітали ювіляра

23.01.20 Заходи в міських закладах до Дня Соборності України

23.01.20 Олешківський районний комісаріат повідомляє

23.01.20 В Олешках пройшла акція «Запали вогонь єдності»

22.01.20 Прийом громадян

22.01.20 Олешківська міська бібліотека №2 підготувала виставку та екскурс до Дня Соборності України

21.01.20 Свято Водохреща в Олешках

21.01.20 Тісна співпраця завжди має позитивні наслідки