Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Як дошкільнята Олешківського садочка «Сонечко» святкували Старий Новий рікВ ніч проти 14 січня в Україні відзначають так званий Старий Новий рік – Новий рік за старим календарем. Із самого ранку хлопці засівають свою домівку житом та пшеницею, після чого з такою ж місією йдуть до інших хат, отримуючи за це гостинці і гроші. Така традиція пов’язана із тим, що наші пращури в цей день відзначали також день святого Василя, який є покровителем хліборобства – однієї з найбільш традиційних та важливих справ українців.
Святкували й дошкільнята садочка № 3 «Сонечко», які підготувалися до свята за всіма правилами, придуманими ще нашими предками.
Хлопчики і дівчатка на щастя і благополуччя засипали підлоги пшеницею, водили «Козу» , вітали колектив та дітей з Новим роком, Святками і наступаючим Хрещенням, бажали благополуччя і здоров'я всім на цілий рік. За свої старання отримували винагороду у вигляді солодощів, які так люблять діти.
Дитячим сміхом і співами були заповнені коридори, групові кімнати та кабінети. Метою проведення цих заходів у садочку є продовження та розширювання знання про народні традиції святкування циклу зимових свят. Формування інтересу до народних ігор, розваг. Розвиток пізнавальної та творчої активісті. Виховування дітей на кращих традиціях українського народу, залучання до духовних цінностей та надбань народної культури. Створювання позитивного емоційного настрою, бажання бути активним учасником життя країни.Читайте також:
24.01.20 Акція "Запали вогонь єдності" в Олешках

23.01.20 Повідомлення про скликання 56-ої чергової сесії Олешківської міської ради VII скликання

23.01.20 В Олешках вітали ювіляра

23.01.20 Заходи в міських закладах до Дня Соборності України

23.01.20 Олешківський районний комісаріат повідомляє

23.01.20 В Олешках пройшла акція «Запали вогонь єдності»

22.01.20 Прийом громадян

22.01.20 Олешківська міська бібліотека №2 підготувала виставку та екскурс до Дня Соборності України

21.01.20 Свято Водохреща в Олешках

21.01.20 Тісна співпраця завжди має позитивні наслідки