Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Як дошкільнята Олешківського садочка «Сонечко» святкували Старий Новий рікВ ніч проти 14 січня в Україні відзначають так званий Старий Новий рік – Новий рік за старим календарем. Із самого ранку хлопці засівають свою домівку житом та пшеницею, після чого з такою ж місією йдуть до інших хат, отримуючи за це гостинці і гроші. Така традиція пов’язана із тим, що наші пращури в цей день відзначали також день святого Василя, який є покровителем хліборобства – однієї з найбільш традиційних та важливих справ українців.
Святкували й дошкільнята садочка № 3 «Сонечко», які підготувалися до свята за всіма правилами, придуманими ще нашими предками.
Хлопчики і дівчатка на щастя і благополуччя засипали підлоги пшеницею, водили «Козу» , вітали колектив та дітей з Новим роком, Святками і наступаючим Хрещенням, бажали благополуччя і здоров'я всім на цілий рік. За свої старання отримували винагороду у вигляді солодощів, які так люблять діти.
Дитячим сміхом і співами були заповнені коридори, групові кімнати та кабінети. Метою проведення цих заходів у садочку є продовження та розширювання знання про народні традиції святкування циклу зимових свят. Формування інтересу до народних ігор, розваг. Розвиток пізнавальної та творчої активісті. Виховування дітей на кращих традиціях українського народу, залучання до духовних цінностей та надбань народної культури. Створювання позитивного емоційного настрою, бажання бути активним учасником життя країни.Читайте також:
12.08.20 В Олешках відбулась 63-тя позачергова сесія міської ради

10.08.20 Поліція закликає жителів Олешок дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції

06.08.20 Повідомлення про скликання 63-ої позачергової сесії Олешківської міської ради

06.08.20 До уваги олешківців!

06.08.20 Ваш захист - фіскальний чек!

05.08.20 Легальна робота – це належно оформлені трудові відносини

05.08.20 Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області - інформує

05.08.20  Легальні доходи — основа стабільного майбутнього 

04.08.20 МОЗ України - адаптивний карантин

03.08.20 Футбольний сезон в Олешках відкрито!