Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff

В Олешках святкували Водохреще19 січня православні християни святкують Водохреще, або Богоявлення Господнє. Це третє найбільше свято, яке завершує цикл різдвяних свят.
На Водохреще багато людей бажають зануритися в ополонку, щоб вилікуватися від недуг. Люди вірять, що у цей день вода очищує та стає цілющою, тому усі бажаючі занурюються в ополонку, щоб бути здоровими цілий рік.
А в народі існує прикмета, за якою будь-яка вода, на яку в ніч на Водохреща потрапило місячне сяйво, вважається освяченою самими Небесами. Тому здавна в цю ніч заздалегідь набрану воду спеціально залишали на підвіконнях.
В Олешках вже стало доброю традицією збиратись разом для того, щоб поєднатись у спільній молитві та зануритись в освячену воду. Цього року свято Водохреща в нашому місті пройшло в новому форматі, був зроблений акцент на духовність, щиру молитву та безпосередньо обряд освячення води. Дуже тішить той факт, що в цьому році на берег річки на території ДЮСШ прийшло дуже багато дітей та молоді, де настоятель церкви Різдва Івана Хрестителя Православної церкви України Отець Михаїл провів обряд освячення води та окропив всіх присутніх свяченою водою. Звичайно ж безпека перш за все будь-де та будь-коли, тож біля місця купання працювали правоохоронці та рятувальники.
Сподіваємось, що таких гарних добрих традицій в нашій громаді ставатиме щороку більше, об’єднуючи всіх у одну велику дружню родину.
Читайте також:
06.08.20 Повідомлення про скликання 63-ої позачергової сесії Олешківської міської ради

06.08.20 До уваги олешківців!

06.08.20 Ваш захист - фіскальний чек!

05.08.20 Легальна робота – це належно оформлені трудові відносини

05.08.20 Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області - інформує

05.08.20  Легальні доходи — основа стабільного майбутнього 

04.08.20 МОЗ України - адаптивний карантин

03.08.20 Футбольний сезон в Олешках відкрито!

31.07.20 Спортивно-технічний центр «Чемпіон»

31.07.20 До уваги мешканців багатоквартирних будинків