Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках святкували Водохреще19 січня православні християни святкують Водохреще, або Богоявлення Господнє. Це третє найбільше свято, яке завершує цикл різдвяних свят.
На Водохреще багато людей бажають зануритися в ополонку, щоб вилікуватися від недуг. Люди вірять, що у цей день вода очищує та стає цілющою, тому усі бажаючі занурюються в ополонку, щоб бути здоровими цілий рік.
А в народі існує прикмета, за якою будь-яка вода, на яку в ніч на Водохреща потрапило місячне сяйво, вважається освяченою самими Небесами. Тому здавна в цю ніч заздалегідь набрану воду спеціально залишали на підвіконнях.
В Олешках вже стало доброю традицією збиратись разом для того, щоб поєднатись у спільній молитві та зануритись в освячену воду. Цього року свято Водохреща в нашому місті пройшло в новому форматі, був зроблений акцент на духовність, щиру молитву та безпосередньо обряд освячення води. Дуже тішить той факт, що в цьому році на берег річки на території ДЮСШ прийшло дуже багато дітей та молоді, де настоятель церкви Різдва Івана Хрестителя Православної церкви України Отець Михаїл провів обряд освячення води та окропив всіх присутніх свяченою водою. Звичайно ж безпека перш за все будь-де та будь-коли, тож біля місця купання працювали правоохоронці та рятувальники.
Сподіваємось, що таких гарних добрих традицій в нашій громаді ставатиме щороку більше, об’єднуючи всіх у одну велику дружню родину.
Читайте також:
13.10.21 Стан виробничого травматизму за 9 місяців 2021 року

13.10.21 Оголошення про скликання XX чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

12.10.21 Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

11.10.21 В Олешківській територіальній громаді посилено карантинні заходи!

11.10.21 Наповнення місцевого бюджету

08.10.21 Основним завданням відділу юридичного забезпечення є правовий супровід роботи Олешківської

08.10.21 ІНСТРУКЦІЯ щодо забезпечення боротьби зі знешкодження мишоподібних гризунів на території

07.10.21 Оголошення про скликання XIX позачергової сесії Олешківської міської ради

07.10.21 Навчання з написання грантових проєктів відбулося в Олешківській громаді.

07.10.21 Відбулася зустріч з головами ліквідаційних комісій комунальних закладів, які знаходяться в