Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Заходи в міських закладах до Дня Соборності УкраїниВ історії становлення незалежності нашої країни особливе місце займає день 22 січня 1919 року. Саме цього дня Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. З цієї нагоди день з?єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою українці відзначають як День соборності України. До цієї видатної події в дошкільних навчальних закладах Олешок та міських бібліотеках пройшов цикл заходів, метою яких є формування національної свідомості та виховання  почуття патріотизму у підростаючого покоління.                                                         

У ДНЗ №2  провели тематичні заняття, спортивні розваги у старших групах, та організували виставку-коллаж із малюнків "Єдина Україна". А у ДНЗ №3 по групах  відбулись тематичні заняття з народознавства, а для всіх дітлахів у залі - музично - інформаційна розвага до дня Соборності. У ДНЗ №7 окрім тематичних занять та бесід з теми в старших групах, діти переглянули мультик  «Моя країна Україна» , а для батьків підготували інформаційні папки - пересувки. На вихованців  старших  груп  ДНЗ №6 чекала музично – спортивна  розвага  «Єдина  навіки  країна  Україна». У міських бібліотеках пройшли виставки-вшанування та історичні екскурси.Читайте також:
22.07.21 До уваги сільськогосподарських виробників!

22.07.21     Комісії із соціального страхування продовжують свою роботу

22.07.21     Комісії із соціального страхування продовжують свою роботу

19.07.21 В Україні триває вакцинація проти COVID-19 людей, старших за 65 років

19.07.21 ЗАХИСТИ СВОЄ ЖИТТЯ — ВАКЦИНУЙСЯ!

17.07.21 Олешківська центральна бібліотека інформує!

16.07.21 Проведено черговий рейд по боротьбі зі стихійною торгівлею

16.07.21 Вступна кампанія-2021 для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій

15.07.21 Повідомлення про скликання 14-ої чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

15.07.21 Захисти дітей від шантажу в цифровому просторі