Робота на благо рідних Олешок триває

Фахівцями виконавчого комітету Олешківської міської ради продовжується робота по моніторингу та створенню бази комунальної техніки в Олешках. Сьогодні, 30 січня, із робочим візитом міський голова Дмитро Воронов та представники виконавчого комітету міської ради прибули до м.Житомир, де мали змогу дізнатись про принцип роботи автономної станції для оперативного проведення ремонту дороднього покриття. Своїми враженнями про це поділився міський голова Дмитро Воронов: «Відвідали місто Житомир, де ознайомились із принципом роботи автономної станції для оперативного проведення поточного ремонту дорожнього покриття. Що є сировиною для цієї машини? Старий фрезерований асфальт і трохи бітуму! Ось і все! Технологічний процес надзвичайно простий і головне дешевий, а якість на виході чудова, переконався на власні очі. Ціна пристрою всього 200 тис. грн. Далі доведу отриману інформацію депутатам міської ради і будемо визначатись, потрібно Олешкам таке чи ні. Я вважаю, що просто необхідно!»