Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешківській міській раді відбулась зустріч з видатним олешківцемВ Олешках живе багато унікальних талановитих людей - науковців, музикантів, скульпторів, журналістів, громадських діячів. Імена та прізвища багатьох з них нам дуже добре відомі. Проте про деяких з цих особистостей нам не довелось дізнатися через їх скромність та невибагливість. Саме тому в стінах Олешківської міської ради народилась ідея - підготувати та випустити збірку "Видатні люди Олешшя". В ній розповідається про тих людей, які живуть поруч з нами. Звичайно, ця збірка не шедевр, проте люди, про яких йде в ній мова, без перебільшення шедевральні.
31 січня до Олешківської міської ради завітав один з героїв цієї збірки - Мітяй Михайло Павлович. Це людина, яка зробила величезний внесок у розбудову міста Олешки, адже саме завдяки його невтомним працьовитим рукам в нашому місті були побудовані міська рада, будинок культури, поліклініка, школи №2 та №4, паперова фабрика, підходи до мостів через річки Конка та Дніпро...Михайлу Павловичу передали екземпляр збірки на згадку, а на другому примірнику він залишив свій теплий щирий допис. До того ж, Михайла Павловича запросили на наступне засідання клубу за інтересами "Романтика душі", де він із задоволення поділиться своїм досвідом та подарує учасникам безліч цікавих історій із життя. 
Тепер примірники цих збірок будуть передані до міських бібліотек, тож кожен охочий зможе переглянути їх та познайомитися з унікальними історіями життя непересічних особистостей. Ну а ми переконані, що це лише початок цілої серії збірок про видатних олешківців.
Читайте також:
09.04.20 Карантин буде не завжди!

09.04.20 В Олешках вдало відбулися тестові випробування нового обладнання

09.04.20 Профілактична обробка території Олешківської лікарні

09.04.20 До уваги мешканців міста

09.04.20 Корисна справа в період карантину

09.04.20 Обмеження на період карантину для людей від 60 років: роз’яснення Кабміну

08.04.20 В Олешки прибула нова техніка

08.04.20 Великдень в умовах карантину

07.04.20 ОЛЕШКІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

07.04.20 Добро – найбільша потреба сьогодення