Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Найголовніший атрибут затишного і комфортного міста – це чистотаОлешки - одна спільна, велика оселя для всіх і кожного, чистота яка починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля, зі злагодженої роботи спеціалізованих служб, міської ради… Адже чистота міста – справа спільна для всіх і кожного. Як відомо, смітять всі, прибирають сотні, а платять нажаль, одиниці. Спеціалізовані служби постійно вивозять з контейнерів багатоповерхівок,  а також з несанкціонованих звалищ тони сміття.

Дорогі  жителі міста Олешки, якщо уявити, що може статися з містом, якщо люди перестануть дотримуватись правил благоустрою міста – це забрудненні сміттям зони масового відпочинку (парки, пляжі), гори сміття біля багатоповерхівок та приватного сектору. Це не наше з вами місто. Давайте разом зробимо Олешки чистими та затишними, бо ми того варті. Нажаль сміття залишає кожна людина від малого до великого, це закон життя, але ж в наших з вами руках благоустрій нашого міста, ми з вами любимо його усім серцем.

 Олешківська міська рада звертається до усіх жителів приватного сектору та приватних підприємців, якщо у Вас відсутній договір на вивіз сміття, будьте сумлінними громадянами та укладіть договір на вивіз сміття.

Давайте разом зробимо наше місто ще краще!!!Читайте також:
09.07.20 Юрій Гусєв провів відкриту нараду в Олешках

09.07.20 Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області

09.07.20 Повідомлення про скликання 62-ої чергової сесії Олешківської міської ради

09.07.20 Оголошення

07.07.20 В Олешках відбулась інформаційна зустріч з представниками Херсонського регіонального

06.07.20 В Олешках краса знову рятує світ

03.07.20 Олешківська Нацполіція відзначає п’яту річницю

03.07.20 Продовжується боротьба із поширення коронавірусної інфекції

02.07.20 Увага! Попередження!

02.07.20 Розвиток інституту Пробації в Україні