Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff

Найголовніший атрибут затишного і комфортного міста – це чистотаОлешки - одна спільна, велика оселя для всіх і кожного, чистота яка починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля, зі злагодженої роботи спеціалізованих служб, міської ради… Адже чистота міста – справа спільна для всіх і кожного. Як відомо, смітять всі, прибирають сотні, а платять нажаль, одиниці. Спеціалізовані служби постійно вивозять з контейнерів багатоповерхівок,  а також з несанкціонованих звалищ тони сміття.

Дорогі  жителі міста Олешки, якщо уявити, що може статися з містом, якщо люди перестануть дотримуватись правил благоустрою міста – це забрудненні сміттям зони масового відпочинку (парки, пляжі), гори сміття біля багатоповерхівок та приватного сектору. Це не наше з вами місто. Давайте разом зробимо Олешки чистими та затишними, бо ми того варті. Нажаль сміття залишає кожна людина від малого до великого, це закон життя, але ж в наших з вами руках благоустрій нашого міста, ми з вами любимо його усім серцем.

 Олешківська міська рада звертається до усіх жителів приватного сектору та приватних підприємців, якщо у Вас відсутній договір на вивіз сміття, будьте сумлінними громадянами та укладіть договір на вивіз сміття.

Давайте разом зробимо наше місто ще краще!!!Читайте також:
17.02.20 Життя обірване Афганом

17.02.20 В Олешках вшанували воїнів-інтернаціоналістів

17.02.20 Вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Олешках

14.02.20 Молодіжна рада міста Олешки оголосила переможців конкурсу до Дня закоханих

14.02.20 Доброчинна акція «Подаруй любовний роман бібліотеці!»

14.02.20 Привітання з Днем Св.Валентина

13.02.20 Ліквідація наслідків негоди в Олешках

13.02.20 Відповідальність за порушення норм та правил

13.02.20 Робота з благоустрою кипить

13.02.20 Людина з добрим серцем