Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

До уваги мешканців містаТепла зима  вже пробудила від сну перші ранньоквітучі квіти.

Ранньоквітучіми квітами або першоцвітами називають низку видів дикорослих рослин, що квітнуть наприкінці зими та на початку весни. Всі ці рослини знаходяться на межі зникнення і занесені до Червоної книги України, тобто за жодних обставин збір їх в природі та торгівля ними заборонені й карається законом. Серед стрімко зникаючих рідкісних первоцвітів усі види пролісків, білоцвітів, сон-трави, диких тюльпанів, шафранів й добре відома нам черемша або цибуля ведмежа.

Згідно зі ст.90 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення (КУпАП) на порушників накладається штраф від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутих рослин. За незаконне придбання та збут об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної Книги України, ст.88-1 КУпАП передбачено накладення штрафу від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.  Крім того, за кожну знищену червонокнижну ранньоквітучу рослину розмір компенсації за шкоду становить 1 мінімальну заробітну плату.

Шановні громадяни міста, якщо ви бачите людину, яка продає первоцвіти  ви можете звернутися до органів місцевого самоврядування або поліцію та повідомити про порушення.

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ!!!! Кожної весни в Україні зникає 20 мільйонів первоцвітів. Якщо так продовжувати, то зовсім скоро ми бачитимемо ці рослини лише на фото.

Сподіваємось на Вашу свідомість та ваше порозуміння.Читайте також:
09.04.20 Карантин буде не завжди!

09.04.20 В Олешках вдало відбулися тестові випробування нового обладнання

09.04.20 Профілактична обробка території Олешківської лікарні

09.04.20 До уваги мешканців міста

09.04.20 Корисна справа в період карантину

09.04.20 Обмеження на період карантину для людей від 60 років: роз’яснення Кабміну

08.04.20 В Олешки прибула нова техніка

08.04.20 Великдень в умовах карантину

07.04.20 ОЛЕШКІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

07.04.20 Добро – найбільша потреба сьогодення