СИТУАЦІЯ ПО ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІЗ COVID-19 СТАНОМ НА 23 КВІТНЯ

Олешківці! Маємо добрі новини!

За останню добу Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України провів 291 дослідження на виявлення коронавірусу за методом ПЛР, і ЖОДНОГО нового випадку станом на 23 квітня НЕ ЗАФІКСОВАНО!

Крім того, є ще одне одужання - це медична працівниця з Голопристанського району.

Тож за весь час боротьби з коронавірусом у Херсонській області лабораторно підтверджено 77 випадків, з них: вже 11 осіб одужали, та, на жаль, один випадок – летальний.

Сьогодні до Києва прибув транспортний літак Ан-225 «Мрія» з гуманітарною допомогою для України. Вже завтра на Херсонщину прибуде додаткова партія засобів індивідуального захисту для медичних працівників, яку наша область отримує від Президента України Володимира Зеленського та Офісу Президента України.

Триває робота Антикризового штабу Херсонської області. Залучається допомога від меценатів, благодійників та громадських організацій.

20 млн 030 тис. грн вже зібрано за підтримки великого, середнього та малого бізнесу.
З них залучено 3 млн 970 тис. грн у вигляді продовольчого забезпечення, засобів індивідуального захисту для незахищених верств населення.

НАГАДУЄМО! Обласною комісією ТЕБ і НС було прийнято рішення про закриття кладовищ в області на час поминальних днів – з 20 квітня по 3 травня. Проведення обрядів поховань дозволяється з дотриманням заходів особистої безпеки.
А відвідати могили можна буде після карантину, на Троїцьку батьківську суботу – 6 червня.

Шановна громадо! Ми проявили свою свідомість та відповідальність під час відзначення Великодня, тому бачимо результат наших спільних зусиль.

Тепер важливо дотриматися карантину і під час поминального тижня!

Все буде добре!