Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Привітання Олешківського міського голови Дмитра Воронова з Міжнародним Днем захисту дітей                                                                Дорогі діти! Шановні батьки!                                                                                      Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей! Діти – наше майбутнє, майбутнє рідних Олешок і України. Саме від нас, від дорослих, залежить, яким буде процес становлення маленької людини та як складеться її доля. Ми повинні сіяти в дитячих серцях зерна поваги, терпимості, взаєморозуміння, турботи та любові, щоб це майбутнє було квітучим, радісним та спокійним. Переконаний, що тоді над нашими головами завжди буде мирне небо, довкола ряснітимуть засіяні хлібом поля, а звідусіль лунатиме безтурботний сміх прийдешніх поколінь.
Олешківська міська рада чудово розуміє цю істину та піклується про підростаюче покоління. В Олешах постійно встановлюються нові ігрові та спортивні майданчики, проводяться акції та конкурси, змагання та квести. Словом, створюються всі належні умови для всебічного розвитку дитини. Врешті-решт, саме для цього ми живемо та працюємо!
Любі діти! Ви в нас – найкращі, найчарівніші, дуже креативні та талановиті. Для дорослих немає більшого щастя, ніж відчувати любов, що йде від маленьких сердець. Дивлячись у ваші очі, хочу побажати, насамперед, міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!
Зі святом Вас!Читайте також:
09.07.20 Юрій Гусєв провів відкриту нараду в Олешках

09.07.20 Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області

09.07.20 Повідомлення про скликання 62-ої чергової сесії Олешківської міської ради

09.07.20 Оголошення

07.07.20 В Олешках відбулась інформаційна зустріч з представниками Херсонського регіонального

06.07.20 В Олешках краса знову рятує світ

03.07.20 Олешківська Нацполіція відзначає п’яту річницю

03.07.20 Продовжується боротьба із поширення коронавірусної інфекції

02.07.20 Увага! Попередження!

02.07.20 Розвиток інституту Пробації в Україні