Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Олешківська молодь продовжує робити добрі справиАктивна олешківська молодь не перестає дивувати. Поки їх однолітки розважаються насолоджуючись літніми канікулами (у кращому випадку) або просто зависають з гаджетами, вони, не лінуючись, роблять корисні справи.

9 червня о 10 ранку у Зеленому парку біля ДНЗ№3 зібравшись веселою компанією вони висадили квіти. Перш ніж це зробити, молодь попередньо запросила у соцмережі долучитись всіх небайдужих жителів нашого міста до цієї акції. Нажаль таких виявилось не дуже багато, але молодь це не засмутило бо головне, що їх ентузіазм був підтриманий і майже все, що було задумано - виконано. Закінчивши роботу по благоустрою невеличкої території, вони з гордістю розійшлися, щоб підготуватися до наступної доброї справи в надії, що квіти будуть радувати олешківців, а не спонукати до псування, про що повідомили  на своїй сторінці у Фейсбуці.

Взагалі, робити добрі справи — легко і не соромно. Озирніться навколо, запросіть друзів та організуйте не просто цікавий, але й корисний відпочинок. Бо зміна діяльності - це кращий відпочинок!  Треба не лінуватися робити добрі, корисні справи, хоча б маленькі, але із душею. Люди здавна вважали, що доброта - одна з найважливіших рис характеру людини. Тому в народних казках добро завжди перемагає зло, а світло - темряву. Тож зробимо так, щоб добро перемагало не тільки в казках, а й у житті! Якщо ми об’єднаємося заради цієї мети, в нас все вийде. Хороших, добрих людей на світі більше, ніж поганих і злих. Разом ми - сила!Читайте також:
09.07.20 Юрій Гусєв провів відкриту нараду в Олешках

09.07.20 Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області

09.07.20 Повідомлення про скликання 62-ої чергової сесії Олешківської міської ради

09.07.20 Оголошення

07.07.20 В Олешках відбулась інформаційна зустріч з представниками Херсонського регіонального

06.07.20 В Олешках краса знову рятує світ

03.07.20 Олешківська Нацполіція відзначає п’яту річницю

03.07.20 Продовжується боротьба із поширення коронавірусної інфекції

02.07.20 Увага! Попередження!

02.07.20 Розвиток інституту Пробації в Україні