Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Олешківська молодь продовжує робити добрі справиАктивна олешківська молодь не перестає дивувати. Поки їх однолітки розважаються насолоджуючись літніми канікулами (у кращому випадку) або просто зависають з гаджетами, вони, не лінуючись, роблять корисні справи.

9 червня о 10 ранку у Зеленому парку біля ДНЗ№3 зібравшись веселою компанією вони висадили квіти. Перш ніж це зробити, молодь попередньо запросила у соцмережі долучитись всіх небайдужих жителів нашого міста до цієї акції. Нажаль таких виявилось не дуже багато, але молодь це не засмутило бо головне, що їх ентузіазм був підтриманий і майже все, що було задумано - виконано. Закінчивши роботу по благоустрою невеличкої території, вони з гордістю розійшлися, щоб підготуватися до наступної доброї справи в надії, що квіти будуть радувати олешківців, а не спонукати до псування, про що повідомили  на своїй сторінці у Фейсбуці.

Взагалі, робити добрі справи — легко і не соромно. Озирніться навколо, запросіть друзів та організуйте не просто цікавий, але й корисний відпочинок. Бо зміна діяльності - це кращий відпочинок!  Треба не лінуватися робити добрі, корисні справи, хоча б маленькі, але із душею. Люди здавна вважали, що доброта - одна з найважливіших рис характеру людини. Тому в народних казках добро завжди перемагає зло, а світло - темряву. Тож зробимо так, щоб добро перемагало не тільки в казках, а й у житті! Якщо ми об’єднаємося заради цієї мети, в нас все вийде. Хороших, добрих людей на світі більше, ніж поганих і злих. Разом ми - сила!Читайте також:
22.10.21 Oформіть перший паспорт дитині по досягненні 14ти річного віку..

22.10.21 Для агровиробників Олешківської територіальної громади проведуть онлайн-тренінг щодо протидії

21.10.21 «ХРОНІКА ООС»: ВІРТУАЛЬНИЙ ДАЙДЖЕСТ ВИДАНЬ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ КНИГИ ПРО ВІЙНУ НА СХОДІ

19.10.21 ЗГАДАЄМО ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ: ІНТЕРАКТИВНИЙ ПЛАКАТ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

15.10.21 НАЙГОЛОВНІШІ СВЯТА ЖОВТНЯ В БІБЛІОТЕКАХ ОЛЕШКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

13.10.21 Стан виробничого травматизму за 9 місяців 2021 року

13.10.21 Оголошення про скликання XX чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

12.10.21 Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

11.10.21 В Олешківській територіальній громаді посилено карантинні заходи!

11.10.21 Наповнення місцевого бюджету