Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Олешківська молодь продовжує робити добрі справиАктивна олешківська молодь не перестає дивувати. Поки їх однолітки розважаються насолоджуючись літніми канікулами (у кращому випадку) або просто зависають з гаджетами, вони, не лінуючись, роблять корисні справи.

9 червня о 10 ранку у Зеленому парку біля ДНЗ№3 зібравшись веселою компанією вони висадили квіти. Перш ніж це зробити, молодь попередньо запросила у соцмережі долучитись всіх небайдужих жителів нашого міста до цієї акції. Нажаль таких виявилось не дуже багато, але молодь це не засмутило бо головне, що їх ентузіазм був підтриманий і майже все, що було задумано - виконано. Закінчивши роботу по благоустрою невеличкої території, вони з гордістю розійшлися, щоб підготуватися до наступної доброї справи в надії, що квіти будуть радувати олешківців, а не спонукати до псування, про що повідомили  на своїй сторінці у Фейсбуці.

Взагалі, робити добрі справи — легко і не соромно. Озирніться навколо, запросіть друзів та організуйте не просто цікавий, але й корисний відпочинок. Бо зміна діяльності - це кращий відпочинок!  Треба не лінуватися робити добрі, корисні справи, хоча б маленькі, але із душею. Люди здавна вважали, що доброта - одна з найважливіших рис характеру людини. Тому в народних казках добро завжди перемагає зло, а світло - темряву. Тож зробимо так, щоб добро перемагало не тільки в казках, а й у житті! Якщо ми об’єднаємося заради цієї мети, в нас все вийде. Хороших, добрих людей на світі більше, ніж поганих і злих. Разом ми - сила!Читайте також:
22.07.21 До уваги сільськогосподарських виробників!

22.07.21     Комісії із соціального страхування продовжують свою роботу

22.07.21     Комісії із соціального страхування продовжують свою роботу

19.07.21 В Україні триває вакцинація проти COVID-19 людей, старших за 65 років

19.07.21 ЗАХИСТИ СВОЄ ЖИТТЯ — ВАКЦИНУЙСЯ!

17.07.21 Олешківська центральна бібліотека інформує!

16.07.21 Проведено черговий рейд по боротьбі зі стихійною торгівлею

16.07.21 Вступна кампанія-2021 для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій

15.07.21 Повідомлення про скликання 14-ої чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

15.07.21 Захисти дітей від шантажу в цифровому просторі