Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках привітали з професійним святом медиківЩороку в червні стало доброю звичкою вітати з професійним святом людей найважливішої професії, які щодня, щогодини, щохвилини рятують людські життя. Їх називають людьми в білих халатах, проте кожен з нас розуміє, що цей білий халат зовсім  не привілей. Він накладає на свого господаря безмежну відповідальність. Медик - це більше, ніж робота. Це спосіб життя, філософія, світогляд. Обираючи професію медика, ти стаєш частиною особливої спільноти людей - тих, хто свідомо вирішує присвятити своє життя служінню іншим. Не кожен здатен витримати таке величезне навантаження та відповідальність. Проте ті, хто лишаються в професії та продовжують чесно та віддано тримати руку на пульсі життя, гідні нашого з вами визнання. 19 червня заступник Олешківського міського голови Петриченко Ольга Миколаївна завітала до  лікарні для того, щоб привітати з професійним святом, ще раз подякувати медикам за їх потрібну, важку та вкрай відповідальну працю та відзначити їх подяками міського голови.

«Шановні працівники медичної галузі - щиро вітаю із професійним святом! Дякую за Вашу роботу, за врятовані життя, за міцне здоров'я жителів міста. Ви в нас найкращі, ми Вас любимо, поважаємо цей важкий труд, самовіддачу та людяність! Нехай всі мрії збуваються, нехай в родинах завжди буде любов, злагода та добробут. Від мене особисто, від депутатів та всіх олешківців - Зі Святом!» - міський голова Дмитро Воронов.Читайте також:
22.07.21 До уваги сільськогосподарських виробників!

22.07.21     Комісії із соціального страхування продовжують свою роботу

22.07.21     Комісії із соціального страхування продовжують свою роботу

19.07.21 В Україні триває вакцинація проти COVID-19 людей, старших за 65 років

19.07.21 ЗАХИСТИ СВОЄ ЖИТТЯ — ВАКЦИНУЙСЯ!

17.07.21 Олешківська центральна бібліотека інформує!

16.07.21 Проведено черговий рейд по боротьбі зі стихійною торгівлею

16.07.21 Вступна кампанія-2021 для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій

15.07.21 Повідомлення про скликання 14-ої чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

15.07.21 Захисти дітей від шантажу в цифровому просторі