Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках привітали з професійним святом медиківЩороку в червні стало доброю звичкою вітати з професійним святом людей найважливішої професії, які щодня, щогодини, щохвилини рятують людські життя. Їх називають людьми в білих халатах, проте кожен з нас розуміє, що цей білий халат зовсім  не привілей. Він накладає на свого господаря безмежну відповідальність. Медик - це більше, ніж робота. Це спосіб життя, філософія, світогляд. Обираючи професію медика, ти стаєш частиною особливої спільноти людей - тих, хто свідомо вирішує присвятити своє життя служінню іншим. Не кожен здатен витримати таке величезне навантаження та відповідальність. Проте ті, хто лишаються в професії та продовжують чесно та віддано тримати руку на пульсі життя, гідні нашого з вами визнання. 19 червня заступник Олешківського міського голови Петриченко Ольга Миколаївна завітала до  лікарні для того, щоб привітати з професійним святом, ще раз подякувати медикам за їх потрібну, важку та вкрай відповідальну працю та відзначити їх подяками міського голови.

«Шановні працівники медичної галузі - щиро вітаю із професійним святом! Дякую за Вашу роботу, за врятовані життя, за міцне здоров'я жителів міста. Ви в нас найкращі, ми Вас любимо, поважаємо цей важкий труд, самовіддачу та людяність! Нехай всі мрії збуваються, нехай в родинах завжди буде любов, злагода та добробут. Від мене особисто, від депутатів та всіх олешківців - Зі Святом!» - міський голова Дмитро Воронов.Читайте також:
13.10.21 Стан виробничого травматизму за 9 місяців 2021 року

13.10.21 Оголошення про скликання XX чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

12.10.21 Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

11.10.21 В Олешківській територіальній громаді посилено карантинні заходи!

11.10.21 Наповнення місцевого бюджету

08.10.21 Основним завданням відділу юридичного забезпечення є правовий супровід роботи Олешківської

08.10.21 ІНСТРУКЦІЯ щодо забезпечення боротьби зі знешкодження мишоподібних гризунів на території

07.10.21 Оголошення про скликання XIX позачергової сесії Олешківської міської ради

07.10.21 Навчання з написання грантових проєктів відбулося в Олешківській громаді.

07.10.21 Відбулася зустріч з головами ліквідаційних комісій комунальних закладів, які знаходяться в