Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Молодіжна рада не зупиняється у своїх добрих справахЦих завзятих хлопців та дівчат не зупиняє ані зимовий холод, ані літня спека на шляху до покращення рідного міста. У період літніх канікул вони твердо вирішили зробити Олешки кращими. І якщо на минулому тижні вони активно боролись із зайвим гіллям у Парку Слави, то на цьому тижні вони гуртом вийшли висадити новеньку клумбу у Дендропарку. Про це вони повідомили на своїй сторінці у соціальних мережах: «Прекрасна традиція збиратися гуртом, наводити лад у місті — успішно продовжується. Напередодні Дня молоді, 23 червня, у гарний та ясний день, у Дендропарку, біля Лісгоспу, ми провели акцію із благоустрою території. У ній нам допомогли наші постійні ідейні натхненники - фахівці Олешківської міської ради, які завжди підтримують наші ідеї та беруть активну участь у їх реалізації. Оздобившись відрами, лопатами, рукавичками, чарівними квітами, було впорядковано квіткові клумби. Сонячне тепло та любов до праці сприяли позитивному настрою всіх учасників суботника.
Маємо велику надію, що наша праця буде слугувати довгі роки, а не стане центром розваг для місцевих вандалів та розбишак!»

Бажаємо нашій молоді натхнення, не зупинятися на досягнутому, а всіх жителів міста закликаємо приєднуватися до цього дружнього руху.
Читайте також:
24.06.21 Виконавчий комітет Олешківської міської ради оголошує конкурс

22.06.21 НАСИЧЕНИЙ ЧЕРВЕНЬ В ОЛЕШКІВСЬКІЙ ЦЕНТРАЛЬНІЙ КНИГОЗБІНІ!

22.06.21    Праця робітників повинна бути соціально-захищеною

22.06.21 Про реалізацію в області державної підтримки галузі тваринництва

18.06.21 ЧИМ ЖИВУТЬ БІБЛІОТЕКИ ОЛЕШКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

18.06.21 МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ шодо організації документального оформлення фактів  пошкодження

11.06.21  Застраховані особи мають право на реабілітацію після важких захворювань і травм за кошти Фонду

10.06.21 Олешківська громада гуртується благодійністю

09.06.21 Повідомлення про скликання 13-ої чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

07.06.21 ПРОВЕДЕНО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ