Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Молодіжна рада не зупиняється у своїх добрих справахЦих завзятих хлопців та дівчат не зупиняє ані зимовий холод, ані літня спека на шляху до покращення рідного міста. У період літніх канікул вони твердо вирішили зробити Олешки кращими. І якщо на минулому тижні вони активно боролись із зайвим гіллям у Парку Слави, то на цьому тижні вони гуртом вийшли висадити новеньку клумбу у Дендропарку. Про це вони повідомили на своїй сторінці у соціальних мережах: «Прекрасна традиція збиратися гуртом, наводити лад у місті — успішно продовжується. Напередодні Дня молоді, 23 червня, у гарний та ясний день, у Дендропарку, біля Лісгоспу, ми провели акцію із благоустрою території. У ній нам допомогли наші постійні ідейні натхненники - фахівці Олешківської міської ради, які завжди підтримують наші ідеї та беруть активну участь у їх реалізації. Оздобившись відрами, лопатами, рукавичками, чарівними квітами, було впорядковано квіткові клумби. Сонячне тепло та любов до праці сприяли позитивному настрою всіх учасників суботника.
Маємо велику надію, що наша праця буде слугувати довгі роки, а не стане центром розваг для місцевих вандалів та розбишак!»

Бажаємо нашій молоді натхнення, не зупинятися на досягнутому, а всіх жителів міста закликаємо приєднуватися до цього дружнього руху.
Читайте також:
09.07.20 Юрій Гусєв провів відкриту нараду в Олешках

09.07.20 Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області

09.07.20 Повідомлення про скликання 62-ої чергової сесії Олешківської міської ради

09.07.20 Оголошення

07.07.20 В Олешках відбулась інформаційна зустріч з представниками Херсонського регіонального

06.07.20 В Олешках краса знову рятує світ

03.07.20 Олешківська Нацполіція відзначає п’яту річницю

03.07.20 Продовжується боротьба із поширення коронавірусної інфекції

02.07.20 Увага! Попередження!

02.07.20 Розвиток інституту Пробації в Україні