Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ СИРОТІ СВІТЛАНІ СТАНІСЛАВІВНІСВІТЛА ПАМ’ЯТЬ СИРОТІ СВІТЛАНІ СТАНІСЛАВІВНІ

СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ СИРОТІ СВІТЛАНІ СТАНІСЛАВІВНІ

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішла з життя жінка,яка своїми діями та вчинками, своїм розумом виховала не одне покоління учнів.
Вміло вчила їх мудрості та відповідальності.
Сирота Світлана Станіславівна усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Вона була людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч.
Хтось із великих сказав : « Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність». Боляче, невимовно боляче говорити і писати ці слова про Світлану Станіславівну – особистість справді неординарну, яскраву. Невтомного і самовідданого вчителя. Вона була дуже енергійною людиною, великим працелюбом, гарною дружиною, люблячою матір’ю. Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо її підтримки, не скористаємося її мудрою порадою.
Колектив Олешківської міської ради висловлює співчуття з приводу передчасної смерті колишнього вчителя початкових класів, розділяє скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Світланою Станіславівною. Також висловлюємо щире, глибоке співчуття чоловіку покійної – нашому працівнику, секретарю Олешківської міської ради – Сироті Віктору Миколайовичу. Світла пам’ять про Світлану Станіславівну завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег, батьків та учнів школи і залишиться назавжди у наших серцях.
Читайте також:
09.07.20 Юрій Гусєв провів відкриту нараду в Олешках

09.07.20 Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області

09.07.20 Повідомлення про скликання 62-ої чергової сесії Олешківської міської ради

09.07.20 Оголошення

07.07.20 В Олешках відбулась інформаційна зустріч з представниками Херсонського регіонального

06.07.20 В Олешках краса знову рятує світ

03.07.20 Олешківська Нацполіція відзначає п’яту річницю

03.07.20 Продовжується боротьба із поширення коронавірусної інфекції

02.07.20 Увага! Попередження!

02.07.20 Розвиток інституту Пробації в Україні