Олешківська міська рада допомагає хворим на туберкульоз

Соціальна підтримка хворих на туберкульоз значно підвищує ефективність їхнього лікування. До подолання розповсюдження цього захворювання може привести лише системний підхід. В Олешках наразі така система вибудована та працює. Йдеться про реалізацію міської територіальної програми «Здоров’я» на 2020 рік. Програма передбачає забезпечення соціальної підтримки хворих на туберкульоз, орієнтованої на потреби пацієнтів  з метою забезпечення прихильності до лікування та завершення повного курсу, із залученням громадянського суспільства. Треба розуміти,  що підвищення якості харчування хворих зміцнює імунну систему та підвищує здатність організму швидше подолати це небезпечне захворювання. Ще одним вагомим аргументом на користь необхідності соціальної мотиваційної підтримки у вигляді щомісячного надання продуктових наборів є зниження показника перерваного лікування. Що означає для пацієнтів дотримання курсу лікування без перерв та зривів? Великі шанси на повне одужання. А що така свідома позиція хворих означає для громади? Збільшення шансів на подолання цієї суспільно-небезпечної хвороби. І саме тому всебічна підтримка хворих на туберкульоз – медична та соціальна – сьогодні вкрай важлива. Видача наборів в Олешках відбувається щомісячно пацієнтам, які перебувають на амбулаторному лікуванні та не переривають прийом протитуберкульозних препаратів.