Початок нової епохи розвитку мотокросу в Олешках

Одним з найбільш популярних у світі видів мотоциклетного спорту, що полягає в особливому стилі їзди по бездоріжжю або замкнутим трасах з природними і штучними перешкодам є – мотокрос. Саме цей вид спорту збирає велику кількість глядачів. В Олешках багато років регулярно відбуваються змагання з мотокросу, адже у нас унікальний ґрунт і непересічна та досить важка траса. Крім того, наші видатні спортсмени, регулярно привозять переможні кубки, тим самим прославляючи наше місто, навіть за межами України. Але, нажаль, завжди існує безліч перешкод для якісного проведення змагань на нашій території. Так складається, що організовувати змагання у нашому регіоні доводиться на приватних земельних ділянках, а учасники не мають постійної бази для тренувань і місця. До того ж в Олешках не має постійної бази для тренувань і місця, на якому регулярно можна приймати змагання та відбіркові тури. «Тепер все зміниться! Не один рік ми разом із ними працювали в тому напрямку та маємо конкретний результат. Я сподіваюсь, що вже на наступній сесії міської ради, на базі КП "Гілея" затвердимо проект землеустрою, щодо відведення необхідної земельної ділянки. Це буде початок нової епохи розвитку мотокросу в Олешках! Постійна траса буде більш якісною та красивою, зможемо розбудовувати школу з цього видовищного виду спорту та приймати змагання різних рівнів» - повідомив міський голова Дмитро Воронов.

Початок нової епохи розвитку мотокросу в Олешках